1. bana "bu hayatta yapılabilecek en büyük hata nedir?" diye sorsalar, vereceğim 2. cevaptır.

1. cevabım ise, tabi ki sigaraya başlamak.
  2. sevgili kadinlar, eger ki evli bir adam tarafindan bile risklere girilerek arzulaniyor isteniyorsaniz demek ki guzel, hos sohbet yahut yatakta iyisiniz, kendinize bu kotulugu yapmayin, cikin kendisini size adayabilecek dogru adamlari arayip bulun. duygusal olarak bir paspasa donmeden kacin gidin boyle adamlarin yanindan.
  3. daha önce de kısaca "orospuluk" demiştim ben buna zaten de; bunu yapıp bir de mutlu yuva ve çocuk hayali kurmak "orospu"luğun bambaşka bir boyutu olsa gerek.
  4. evli olduğunu bile bile evli erkekle ilişki yaşayan kadın su katılmamış orospudur. erkek de zaten zibididir gözümde. bunun aslanlıkla kaplanlıkla alakası yok. tutamayacağın sözleri vermeyeceksin kimseye, ne erkek ne kadın. bu durumda evlilik kurumuna saygı duymuyorsan en başında "bir ömür seveceğim" lafıyla o yüzüğü takmayacaksın. o yüzden ne kadını ne erkeği iki türlü de masum görülcek bir yanı yoktur bu hareketin. daha birbirinize bağlılığı öğrenemediyseniz zaten cacık olmaz o evlilikten. tez zamanda boşanın kendi yolunuza gidin denir evli olduğu halde bu haltı yiyene. ha yuva zaten dağılmıştır, evler ayrılmıştır, boşanma sürecinde tanışılmıştır o zaman bu ilişkinin taraflarına lafım olmaz. tercihtir der geçerim. kiminin eski ilişkisine/evliliğine olan saygısı 3 gündür, kimisinin 3 aydır, kiminin de 3 yıldır değişir kişiye göre.

edit: imla
  5. (bkz: asrın hatası).

geleceği olmayan, sonu başı belli olmayan deli dolu maceradır belki kadın için ama erkek için elinin kiri ne de olsa.
  6. insani içgüdülerden kaynaklanan, sık rastlanan durum. o yüzden ağır küfürler etmeden bir durup soluklanmak lazım. belki annenize babanıza, yaşınız yeterince ileriyse çocuğunuza küfrediyorsunuzdur.
  7. evsiz erkeklerle otel odalarında, efenime söyleyim parkta- bahçede bafileneceğine, evli erkekle ilişki yaşasın daha iyi denebilecek durum.

(bkz: anlam illüzyonu)
  8. orospuluktan daha aşağılık bir durumdur. zira insanın vücudunu satması için bile geçerli sebepler olabilecekken, evli bir erkekle ilişki yaşayan kişinin herhangi bir sebebi olamaz herhalde. aynı şeyler erkek için de geçerlidir tabi. tek taraflı bir suçlama yapmıyorum.
  9. bunu yapanlar kadın değil kız çocuğudur. başkasının oyuncağı kendi oyuncağından daha tatlı geldiği için, küçük dünyasına anlam katmak için kaç insanı mutsuz ettiği onun için önemli değildir, oyuncak onun olmalıdır.

evli erkekle ilişki yaşamak hakkında bilgi verin