şükela:  tümü | bugün
 • karaktersizliğini çeşitli kılıflara uydurmaya çalışan kadındır.
 • kendi kararları ve tercihi olan kadındır.
  aslında kimseye bişey uydurmak zorunda da olmayan kadındır. bize ne aralarındaki sikişten sokuştan.
 • canı sevişmek istiyordur. acemilerle veya çenesi düşük, birilerine anlatacak birisiyle uğraşmak istemiyordur. sonuçta anlatırsa, erkek de zarar görecek.
 • evli kadınla ilişki yaşayan erkek olduğu zaman, sorumlusu evli olduğu halde başkasıyla beraber olan kadın oluyor.

  evli erkekle ilişki yaşayan kadın olduğu zaman, sorumlusu evli erkeğin durumunu bilerek buna devam eden yine kadın oluyor.

  ulan bu seks iki kişiyle yapılıyor da neden sadece kadına olan oluyor?
 • bilmeden evli bir adama aşık oldunuz bir anda diyelim. sonradan öğrendiniz ki evliymiş. sevdiğiniz adam her gece başka bir kadını kollarının arasına alıyor, her gece başka bir kadının dudakları sevdiğiniz adamın yanaklarına dudaklarına dokunuyor. bunu nasıl kaldırabiliyor ki kalbiniz? bilemiyorum, belki ben fazla hassasım. ihtimalini düşünmek bile acıtıyor.
 • ikili ilişkilerin en başından beri olan, olmaya da devam edecek olan kadındır. doğrudur, değildir kendisi ve vicdanı bilir. gariplik bizdedir ki her gördüğümüzde, duyduğumuzda ilk defa karşılaşmışcasına tepki veriririz.
 • istediği hayatı yaşayan kadındır. kimseyi de ilgilendirmez.
 • (bkz: #91169713)
  ** son cümleye kadar erkek olduğumu sananlar üzerine, kadınım.

  orospuyu tabuta koymuşlar, yalnız mı yatacam demiş.
  orospuyu zincire vursan kilidiyle oynaşır.

  gibi güzel atasözlerindeki özne. şerefsizliğin kılıfı olmaz. sizi ilgilendirmez evet, hayatınızdan uzak tutarsınız olur biter. kadının en büyük düşmanı yine kadın.
  o sürtük, istediği hayatı yaşarken onun yüzünden bi hemcinsi istemediği hayata maruz. balon kadar kafanız var mercimek kadar beyin, empati yeteneği yok.

  adam da melek değil, yanlış anlaşılmasın; başlık kadın üzerine. denk gelirsem onu da gömerim.

  bundan gerisini de isteyen okusun...

  ** bana bunu savunan, bi gün başına gelir diyen, meşrulaştıran fikrinizi beyan eden, ama her durum kendi içinde bık bık bık vb. mesaj atmayın. basar küfürü engeller geçerim.
  başıma da gelmez, korkmayın. hata ile karaktersizliği ayırt edebilecek olgunluktayım. beklentiniz becerilmek ve para yemekse muhatabı çoktur. beklentiniz becermek ve para yedirmekse bunun da muhatabı çok. ha bilmiyorsunuzdur, sizden saklamıştır; öğrendiğiniz anda çıkarırsanız hayatınızdan sorun yoktur ama devam ederseniz karakter orospususunuzdur, evet. şefersizlik sıralamasına gelirsek de en masum evdeki kadın, ikinci sırada orospulukla itham ettiğim kadın, şerefsizin bayrak tutanı da söz konusu adam. bir kadın kendine neden bunu yapar? belli yaşta insanlarız, kimse sevdiğinden uzaktayken ölmez, tecrübeyle sabit. böyle bir adamı beğenmek başka şey, hayatına alıp da umarsızca bodoslama gitmek başka şey. ben hasta olduğumda gece yarısı arayamayacaksam adamı, "gel" diyemeyeceksem o karısının koynunda diye, elini tutup ulu orta gezemeyeceksem, bu kadar değersizsem ve buna tamam demişsem bana zaten müstehaktır.
  "aldatmanın nedenini öğrenmek lazım" dedi biri. aldatmanın nedeni olmaz bahanesi olur. boşayacak kadar cesaretiniz yoksa bana da sizi istediğim gibi itham etme özgürlüğü doğar. evlilik sizin sandığınız kadar sığ bir olgu değil. şeyinize sahip çıkamayacaksanız girmeyin böyle toplara. çok afedersiniz yiyemeyeceğinizin altına yatmayın.
  bi kadına yakışmayacak kadar küfürlü konuştum ama bende göte göt denir kusura bakmayın.
 • kendisiyle ilişki yaşayan evli erkekle beraber uydurdukları kalıptır diye düşünüyorum.
 • bu kadın karakter fahişesidir, bunu savunanlar ondan daha ağır fahişedir.