şükela:  tümü | bugün
  • çok büyük yanılgılar içinde olan güruh.
  • genelde erkektir.
  • ölüler de sanıyor ki, diriler hep helva yiyor.

evlenmeden önce bu söze inat hep yiyicem diye karar almıştım ama yiyemiyorum.

yenmiyor.
  • lisedeki kız arkadaşımla olası evliliğimiz üzerine konuşurken konu ilerdeki sex hayatımıza gelmişti. ağzından çıkanlar gün gibi aklımda:
    - önce her gün, sonra haftada bir, sonra ayda bir, sonra yılda bir..
    gel gelelim evlendim fakat bambaşka bi kızla. sex hayatımız şöyle oldu:
    - önce haftada bir, sonra haftada bir ve hep haftada bir (çok şehvetliysek iki).
  • bu ben değilim. ancak evlensem bozmamak için ayda bir yapardım. sanırım evliler de benim gibi düşünüyor ve o yüzden az skiş dönüyor.
  • hayal dünyası geniş olan kişidir.
  • adam ilk zamanlar günde 1 yazmış. lan olum balayında açık büfeye mi daldın yoksa sınırsız yabancı içkiye mi ? ben sevgilimle bile 1 ay görüşmediğimde ilk görüşmemde tavşana dönüşüyorum. balayında sünene kadar takılırım heralde :)
  • yanılan bekardır.
    oecd ülkeleri ortalaması haftada iki.
    bence o bile çok.
  • kolayca karı boşayan bekar erkektir. dahası şu; sevgilisi olan erkeğin de her gün seviştiğini sananlar var. bakın arkadaşlar, a dostlar, o işler öyle değil. aslında sevgiliyken başlıyor süreç günde 5 kere, günde 1 kere haftada 1 kere.... diye. evlenince ise durumlar daha da vahim aman diyim. zenginin parası züğürdün çenesi misali, boşverin siz hayalededurun, neticede şu hayatta bekarlıktan güzel statü, zümre, sınıf, her ne boksa işte ondan yok.

insan bi' an düşünüyor; oysa yoğurtlu sosun içimi ferahlatması gerekiyordu, ama nerdeee...
  • evli bir kadının dünyada sevişilecek son kadın bile olmadığını bilmeyen hayalperest erkektir.

karısıyla sevişecek kadar düşmüş bir erkek ancak acınacak erkektir.