712 entry daha
  • erkeği tapulamak gibi bir gayesi olmadan, duygularını gelişine yaşayan, tutkulu kadınlardır. tabu devirendir.

kadın yüzü görmemiş bekar erkekler, her gece başı ağrıyan frijit kadınlar ve karısından korkusundan gizli gizli otuzbir çekmek zorunda kalanlar tarafından nefret edilir. aldatımaktan korkan ya evlenmesin ya da erkeğinin orospusu olsun kıps;)
  • düşünmek bile istemiyorum.eşim dürüst,sadık,efendi biridir bir gun başıma boyle bir sey gelse(allah korusun) ne yaparım acaba diye düşünmedim degil..
    sanırım once o yellozu yolar,sonra da eşimi itin götüne sokar çıkarırdım(sivaslilar'in dilinde rezil etmek).
  • genelde doktorlar ve muhendislerle birlikte olan kadinlardir. kesin bilgi yayalim
  • erkek evli olduğunu deklare ettiyse, yani kadının haberi varsa esas suç erkektedir kardeşim, zira gözü dışarıdadır. ha sırf yatağa atmak için rol yaptıysa da suç yine erkektedir. zira seven adam karısını aldatmaz, aldatmamalıdır.

erkek adam, o kuyruk sallayanlara da "bas git benim eşim var" diyebilendir.

gelen mesajlar üzerine edit: bakınız demek istediğim şu. eşinizi sevmiyorsanız boşanın, eşinizin sizi sevmediğini düşünüyorsanız yine boşanın. o zaman ne bok yerseniz yiyin. ama hem evli olup, hem başka kadınların koynuna girip, hatta onlara ev tutup, sonra evinize gidince "canım karım" diyorsanız siz erkek falan değilsiniz kardeşim.

çok afedersiniz de bana göre göt oğlanısınız. madem götünüz yok evlenmeyeceksiniz kardeşim.

evet şeytan gibi özellikle evli erkek ayartmaktan keyif alan kadınların olduğunu emin olun sizden iyi biliyorum, hatta sevgilisi olanı ayartmayı seveni.

ha bu durumda da çıkartıp masaya vuracaksınız, mala vurmayacaksınız ;)
  • üzen kadındır, üzülmesi de muhtemel...
  • orospudur net!.
  • hayvandır. hayvanlar soyut kavramları anlayamazlar.
  • - erkek yalan söylemiş olabilir, boşanıyoruz, boşanma aşamasındayız vs vs .
    - erkek makam mevki boy pos para sahibi olabilir , bayan kişisi bunun çekim alanına kapıla bilir.
  • orospudur. mesleği bu olmayabilir, ruhen orospudur...

fakat genelde bir bok elde edemez bu tipler, ortada kullanıldığıyla kalır...

eşinizi sevmiyorsanız, istemiyorsanız; gidin, konuşun, boşanın!

kimse size, sizi evde bekleyen bir kadını, başka bir kadınla sevişip kandırma hakkı vermez.

bu yanılgıya düşenler bazen aptallıktan yapar bunu, bazen de mutsuzluktan ama neticede yaptığı da ettiği de kendine zarar olarak döner.
  • fuck buddy olarak seçmişse akıllı kadındır. aşk yaşamak içinse en kötü tercih...
1998 entry daha
hesabın var mı? giriş yap