• bu kafadakilerin karambole evlenmek zorunda kalanları da boşanınca nafakaa nafakaa diye ağlıyor. sizi gibi madafakalar!
  • pacs'e inanan erkektir ya da fransızdır.

edit: feministleri göreve davet ediyorum. op, kadınları etinden sütünden faydalanılan bir şey(!) olarak görüyor ve fiziki varlığıyla kısıtlıyor...
  • kafaya bak, bir erkekle birlikte yaşamayı; onun yemeğini pişirmek, temizliğini yapmak, kadının etinden sütünden faydalanmak olarak görüyor. sanki kendisi de aynı şekilde "etinden sütünden" faydalanmıyor. çünkü onun için "oynaşmak" dediği tabir erkek keyif alırken veya almaya çalışıyorken kendisinin kan verir gibi yatması. çünkü o bir lütuf, karşı taraftaki ise onun "etine, sütüne" muhtaç.

yemin ederim bu kadar basit kafalar gördükçe karşıma çıkan kadınlara minnet duyuyorum. isabet olmuş kardeşim sana kimsenin ilişmemesi.
  • benim bu.

evet geceleri yalnız vakit geçirmek sıkıcı geliyor. her iki tarafta kendini bir şeyleri yaşamaya zorunlu hissetmesin. partnerim dilediği zaman gelsin dilediği zaman gidebilsin.

ne var bunda ?
  • en imrendigim erkek tipi ne yalan soyliyim. kafasi rahat, kendisini on plana koyan, kendisini daha cok dusunen, gamsiz pezevenk.

azicik da bana bulastirsaydin ya su huyundan.
  • nafaka olayı erkekleri evlilikten soğuttu..kadınlara nafaka ödenmesi olayına bir sınır gelmediği sürece evlilik kurumu olmayacak artık kolay kolay gibi görünüyor..erkekler korkuyor düşünsene 6 ay evli kalıyor ömür boyu nafaka ödüyor..erkek hayatını baska biriyle kurmak istese önünde hep engel.kadın evlenmeyip nafakayı alıp sevgilisiyle geziyor..islam hukukunda ve hiçbir ülkede olmayan nafaka sömürüsüne son verilse evlenecek erkek kalmadı erkekler evlenmek istemiyor başlıkları tarihe karısır..kadınlar için pozitif ayrımcılığım bokunun çıktığı bu alana artık düzenleme gelmeli..
  • o imzayı attırmaktaki amacını açıkla da bilelim mutlu mesut yaşıyosun zaten derdin neydi ki?
  • evlenmeden evliymiş gibi yaşa. çamaşırı yıkansın ütüsü yapılsın, yemeği önüne gelsin önünden kaldırılsın. neymiş o ben evlilik erkeği değilim.
    sizde benim gibi yapacaksınız 3 yıl sonra kapıya koyacaksınız. loading....
  • evli gibi yaşamak istesem evlenirim denilerek şutlanması gereken erkektir.
  • ımza ile kendini güvence altına almak isteyen feminazi beyanı.
    evlenince ipler tamamen kendi elinde olacağı için, kafasına göre herturlu sorunu çıkarabileceğini düşünüyor.
    maksadın mutlu bir hayat yaşamak değil mi, bunun için belediyeden onay mi alman gerekiyor?
    bir de haddini bildireceğini beyan etmiş. en fazla biraz konuşur sonra kapının önüne konurdun.
    alternatifsiz kalmamak ne güzel.
768 entry daha
hesabın var mı? giriş yap