• erkek yapınca sapıklık, kadın yapınca "basit bir mutlu olma" çabasıdır.

(bkz: bi siktir git dedirten kadın sözleri)
  • ''evli kadın düşürdüm'' demek için kullanılan bir kalıp. yani buralara yazan er kişiler demek istiyor ki, ben öyle bir adamım ki, kocalarından ilgi bulamayan evli kadınlarla istersem sevişirim hem de kocalarından daha iyi sevişirim. ama o kadar da ahlâk timsali bir adamım ki, evli olan kadınlarla sevişme imkânım olmasına rağmen bunu yapmıyorum; evli olmayan seksi kadınlar eklesin, aynen bu maksadla yazılıyor buralara.

21. yüzyılda yaşıyoruz, tek mesajla, iki fotoğrafla seks yapılabilen bir çağdayız. burada, orada, şurada iki tane böyle durumla karşılaşmış olmanız, ne evli kadınların abazan olduğunu ne de sizin ''evli olmasına rağmen kadınları etkileyen muhteşem erkekler'' olduğunuzu gösterir.

göstereceği tek şey, günümüzde hemen herkesin aklını yitirmek üzere olduğu. uçkurumuz için yaşıyoruz işte. kodumun dünyası böyle. neyin şovundasınız anlamıyorum. seksin öyle aman aman bir manası yok günümüzde, alelâde bir şey. ''hadi yemek yiyelim'' nevinden bir şey haline geldi, böyle olmalı veya olmamalı, bu başka bir mesele. ama şu anda durum bu. yani kadının nefsi çekmiştir, senle olmasa bir başkasıyla işini görür, senle ilgisi yok olayın.
  • abartılacak bir olay değildir, tacize uğradığınızı düşünüyorsanız gidin şikayet edin.
  • türkiye gibi evlilik öncesi cinselliğin öcü görüldüğü bir ülkede yaşamış kadınlardır bunlar.

nedeni ise evlenmeden önce eşinin performansı ile ilgili hiç bir fikri yoktur. çünkü devletten izin almadan kendileri sevdikleri insan ile sevişirlerse toplum tarafından orospu ilan edilirler.

evlenince anlar ki o performans onu doyurmaz ve başka denizlere yelken açar. :)
  • abazalık değil o, abazanlık. abaza olsa çerkes olurdu.

(bkz: abaza) (bkz: abazan)
  • benimde denk geldiğim durum ama aynı kişiler instagram gibi yerlerde mutlu aile fotosu paylaşıyor,kocasını öven yazılar yazıyor.
  • abazalık değildir. azgınlıktır, libidodur, tutkudur, şehvettir, ateştir, kırmızıdır, marstır, jartiyerdir, pileli etektir, fantezidir, gecedir, şaraptır, sigaradır, ıslaklıktır, sulanmışlıktır ama abazalık değildir.
  • bence “evli insan abazanlığı” olarak değiştirilmesi gereken başlık.
    öncelikle (bkz: abaza) (bkz: abazan)
    sonralıkla da evli insanların çoğunda birbirlerinde bulamadıkları heyecanı başka insanlarda arama eğili var. bu bir gerçek çünkü uzun süreli ilişkide yeni ilişkide duyulan keşfetme, gizemli bulma gibi hisler kalmadığı için, rutine bindiği için artık başkalarına karşı ilgi duymaya başlıyorlar.
  • kalk yavrum yerine yat hadi.
  • yeni bkz. kilidi açıldı.

(bkz: basit bir mutlu olma çabası)
hesabın var mı? giriş yap