şükela:  tümü | bugün
  • hanımlar beyler romalılar. kadında hiç mi suç yok adamı kocası ile yaşadığı eve almış orada ilişkiye giriyor. madem bu boku yiyorsun siktir git başka yerde sikis
  • az bile yapmışlar. kadını savunacak insanlara söylüyorum. ayrılsın, bu kadar mı zor. adama üzülüyorum, nasıl bir psikolojide olacak acaba artık...

not: aynı duruma bir kadın düşse aynı şeyleri onun içinde söylerdim. o kadına yapılanlar az bile diyerek. kimsenin, kimseyi aldatmaya, aptal yerien koymaya hakkı yok.
  • çalışan kadından uzak mı dursak ne yapsak dediğim hadise. değerlenecek buralar.
  • o değil de öyle bir insana sahip olduk ki en ufak bir neden yetiyor birilerini linç etmek için. ulan size ne adam ve kadın birlikte olmuşsa size kalmış sözde namus bekçileri? bu linç eden kesim dul bir kadın görünce etrafında dönen tipler sorsan namus bekçisi her biri.
  • (bkz: becermek)
    (bkz: sikmek)
    (bkz: çakmak)
    (bkz: ortam piçi)
    (bkz: at hırsızı)

ne harika bir ağız bu ya. yetişmende emeği geçen herkese lanet olsun.
  • yaz günü ayakta çorapla seks yapanı işte böyle yamultuyorlar. dikkatli olun.
  • linç olayları ve bunları savunan sözde okumuş tayfa.

kanunda suç olarak tanımlanmamış bir eylem karşılığında, fiziksel şiddet uygulayan kalabalık.

en son benzer bir video afrika ülkelerinden birinde çekilmişti.

muasır medeniyetler seviyesi hedefinden, afrika ortadoğu mediniyeti seviyesine ışık hızıyla ilerlememizin net bir gösterisi gibi.