• kusura bakma da sen eğer bu maddeleri kaleme alıp kocişinle beraber bunu noterde onaylatıp, üstüne bir de uygulatıyorsan ben senin kocişinin taa bilmem neresine...

dünyayı kendi etrafında dönüyor zanneden yazar kezbanı evliliği kocasına olup olmadık isteklerini kabul ettirmek zannediyor belli ki. bir de utanmadan buraya maharetmiş gibi bekarlara tavsiye diye yazıyor. %100 de çalışıyormuş bak sen. siz evlilik kurumunu böyle aptal saptal şeylerle ayağa düşürdükçe ömür boyu mutlu olamayın diyesi geliyor insanın tövbe tövbeee...
  • bana şimdiye kadar gelen tavsiyeleri evlenme şeklinde oldu.
    edit: yapamadı..
  • bana cok anormal gelmedi bu istekler. sadece yurtdisi tatiline eklenmesi gerekenler var, masraflari paylasmak gibi. diger maddeler beraber bir hayat kurup, beraber keyifli vakit gecirmek icin gerekli olan seyler zaten. bir de arada herkesin kendi basina/arkadaslarla vakit gecirebilme ozgurlugu olmali.
    ekleme: bir de her aksam tatli yemek cok saglikli degil bence:)
  • "evlenme, evlenirsen de çocuk yapma."
  • hmm... evli erkeklere yeşillenmeyin. size yeşillenen evli erkeklerin ağzının payını verin. kendiniz gibi kılçıksız bulun.
  • masrafları standart üstü bir eskordu aşan kezban istekleridir. ironi varsa da böyle ironi olmaz olsun. sen bana hafta da 1 kez vereceksin diye ben bu abuk subuk istekleri karşılamam. gider standart üstü bir eskorda 2-3 bin lira yedirir adam gibi keyfini çıkarırım bu hayatın.
  • hepsini anlayabilirim fakat "her akşam gelirken tatlı alsın" nedir ? ahahahhahahah ben buna gülüyorum ya.
  • ilk bölümde saçmalamış , son bölümde ise aslında doğru şeyler yazmış. bir yandan da tezat olmuş. nasıl bir kafayla yazdın merak ediyorum.
  • * her akşam gelirken pasta, dondurma, tatlı alsın.

lan ben gideyim haftada 10-15 km kardiyo antrenmanı yapayım ağırlık hariç. sen de her akşam pasta, dondurma ye. insanın kendisine saygısı olmalı biraz. bunların zararlı olduğunu hepimiz biliyoruz. fırıncıyla evlen sen ey em key.
hesabın var mı? giriş yap