şükela:  tümü | bugün
  • mütemadiyen gözlemlediğim durumdur. pek tabii istisnalar vardır. senin annen, benim annem, ve onun karısı hariç.

kadın, evliliğin ilk yıllarından sonra çiftin birbirinden sıkılması, erkeğin doğasından gelen tek eşliliğe uygun olmaması sonucu, eğer kendi koyduğu ahlaki sınırlar da çok dar değilse, ilgisinin diğer kadınlara kayması, çocuk varsa tüm odağın çocuğa çevrilmesi, ev hayatının tamamen çocukla ilgilenmek üzerine kurulu hale gelmesi, doğum öncesi ve sonrası kendini yalnız hissetmesi ve eşinden uzaklaşması, bir nevi dişiliğini unutması ve ilgiye, övgüye, egosunun okşanmasına aç hale gelmesi sonucu açık hedef haline gelir.

bu kadına söyleyeceğiniz tek güzel bir söz, yapacağınız hareket ateşleyici unsur görevi görür. ilgisini de çekecek bir erkeğin, basit sıcak bir gülümsemesi, kibar bir hareketi veya " bugün çok güzel görünüyorsun" sözüyle dahi akşam kendini, vücudunu ayna karşısında incelerken, belki de okşarken bulur. vücudunda gezen el kendi eli değildir; sözü söyleyen erkeğin elidir. zira içeride o bedeni aynı şekilde okşayacak bir erkek yoktur. kendini yeniden değerli ve ilgi çekebilen bir varlık olarak hissetmiştir. egonun isteklerini baskın hâle getirecek kıvılcım ortaya çıkmıştır.

ateşleme mekanizması harekete geçmiş kolay hedef ile neler yaşanacağı kadından çok erkeğin kararıdır artık. doğru hareketlerle istediğini alabilir; kadın artık kontrolü içgüdülerine bırakmak üzeredir. içgüdüler ise kadın ı değil dişi yi dominant hale getirir. dişinin ise biyolojik olarak istekleri ve ihtiyaçları bellidir.
  • yüzde yüz katıldığım tespit.

yapmanız gereken tek şey azıcık ilgi gösterip, herhangi bir konuda kocasından daha iyi olmaktır.

bu kadın beynindeki "bahaneler" kısmını hızlıca çalıştırır.

edit: ancak eklemem gerekir, elalemin kevaşesi için değmez, canınızdan olursunuz.

edit2: böyle bir şey olamaz diyen arkadaşların bırakın evli insan tanımış olmasını, hiç kadın tanımadığına eminim.
  • yazılan entriyi okuduğum anda midem bulandı desem yeridir. evli kadınlarla kafayı bozmuş, mutsuz olan kadınların daha kolay hedef olduğunu düşünen ve büyük ihtimalle ne istediğini bilen bir kadına asla ulaşma imkanı olmayan bir insanın yazdıklarını okudunuz.

evli erkeklerin evli kadınlardan daha arsız olduğuna, daha kolay yoldan çıktığına yemin edebilirim ama evli adamlarla işim olmadığı için kanıtlayamam.

not: her kadını karaktersiz zannetmeyin. aldatmak kişinin kendine olan saygısı ile ilgilidir. kendine saygısı olan insan ne aldatır ne de evli kadınların, erkeklerin peşinden koşar. bazı kadınların karakteri de çoğu adamı cebinden çıkarır.
  • günlük kadın düşmanı başlık açılmış. başlığın dikkat çekmemesi için yazmayayım tutayım diyorum ama bunca düşmanlığa sessiz kalamıyorum ya.

çomara bak, kadınları bir “çok güzel görünüyorsun” lafına, bir iltifata veya gülümsemeye indirgemiş. ne pislik heriflersiniz be. ayrıca, sırf “zayıf” olduğunu düşünüyorsunuz diye evli bir kadını “hedef” olarak görmek onun kolaylığını değil, sizin iğrençliğinizi gösterir.

tanım: kadın düşmanlığı içeren başlıktır
  • evli erkekler ise bir o kadar zor hedeftir (!)

edit: erkeğim yahu ironi yaptım alt tarafı
  • evli bir kadına yürümeyi kafayı koymuş yazar beyanıdır.

kardeş, yüzünü götüne çevirirler haberin olsun.
  • heh amına koyayım ben de nerde kaldı günün tokmak mevzuu diyordum. şimdi size olacakları söyleyeyim:

1. her halinden troll olduğu belli olan bu adamla aynı fikirde olabilecek kadar amsalak erkekler gelip bunu tasdikleyecek

2. temizlikçi feminist teyze ve saz arkadaşları gelip ”her aldatanı öldürsek dünyada erkek kalmaz” gibi ipe sapa gelmez laflar edecek

3. araya birkaç mgtowcu kaynayıp “çükü kesip atalım baba” diyemeden yine bu trollün sıçtığı bok üstünden kadınları bir şeylerle suçlayacak

4. belki araya bir iki tane kocasını aldatıp aldatıp ona buna “sizin ahlak anlayışınız umrumda değil” diye çemkiren ar damarı çatlak kaşar sözlük teyzesi girip içindekini kusacak

5. tabi muhakkak biri yine seks hikayesi mi yazıyorsun feridun abi bakınızı verecek

6. akşam 10 gibi falan mevzu gündemden düşecek
  • tespit yaptığını zanneden yazarın; kendi hayallerini, fantezilerini ve düşüncelerini beyan ettiği başlık.

kadınları hedef olarak, başarı olarak görmek; avlanacak bir balık, zaafiyetinden faydalanılacak bir çıkar unsuru olarak görmek zavallılıkken, senin annen benim annem değil diyip, insanların aklıyla dalga geçtiğini zannetmesi ayrı bir zavallılık.
  • karısını ya da müstakbel karısını hedef gosteren gavat beyanıdır. karısını pazarladığı için müge anlı'ya konu olan orospu çocuklarının alayı bu karakterde olup aldıkları nefes zarar ziyandır. 'daha güzel bir dünya için itlaf edilmeleri elzemdir.