şükela:  tümü | bugün
 • evli bir kadına yürümeyi kafayı koymuş yazar beyanıdır.

  kardeş, yüzünü götüne çevirirler haberin olsun.
 • evli erkekler ise bir o kadar zor hedeftir (!)

  edit: erkeğim yahu ironi yaptım alt tarafı
 • yazılan entriyi okuduğum anda midem bulandı desem yeridir. evli kadınlarla kafayı bozmuş, mutsuz olan kadınların daha kolay hedef olduğunu düşünen ve büyük ihtimalle ne istediğini bilen bir kadına asla ulaşma imkanı olmayan bir insanın yazdıklarını okudunuz.

  evli erkeklerin evli kadınlardan daha arsız olduğuna, daha kolay yoldan çıktığına yemin edebilirim ama evli adamlarla işim olmadığı için kanıtlayamam.

  not: her kadını karaktersiz zannetmeyin. aldatmak kişinin kendine olan saygısı ile ilgilidir. kendine saygısı olan insan ne aldatır ne de evli kadınların, erkeklerin peşinden koşar. bazı kadınların karakteri de çoğu adamı cebinden çıkarır.
 • heh amına koyayım ben de nerde kaldı günün tokmak mevzuu diyordum. şimdi size olacakları söyleyeyim:

  1. her halinden troll olduğu belli olan bu adamla aynı fikirde olabilecek kadar amsalak erkekler gelip bunu tasdikleyecek

  2. temizlikçi feminist teyze ve saz arkadaşları gelip ”her aldatanı öldürsek dünyada erkek kalmaz” gibi ipe sapa gelmez laflar edecek

  3. araya birkaç mgtowcu kaynayıp “çükü kesip atalım baba” diyemeden yine bu trollün sıçtığı bok üstünden kadınları bir şeylerle suçlayacak

  4. belki araya bir iki tane kocasını aldatıp aldatıp ona buna “sizin ahlak anlayışınız umrumda değil” diye çemkiren ar damarı çatlak kaşar sözlük teyzesi girip içindekini kusacak

  5. tabi muhakkak biri yine seks hikayesi mi yazıyorsun feridun abi bakınızı verecek

  6. akşam 10 gibi falan mevzu gündemden düşecek
 • ifade biçimi yanlış olsa da evliliğinde mutsuz, yeteri ilgi görmeyen, tatmin olmayan her birey bir başka ilişki için daha hazırdır. erkek kadın fark etmez. sevgilisinden yeni ayrılmış insanlar da aynı kategori içine alabilirsiniz. duygusal boşluk, ilgi ihtiyacı, mutlu olma arzusu insan olmanın temelidir.
 • günlük kadın düşmanı başlık açılmış. başlığın dikkat çekmemesi için yazmayayım tutayım diyorum ama bunca düşmanlığa sessiz kalamıyorum ya.

  çomara bak, kadınları bir “çok güzel görünüyorsun” lafına, bir iltifata veya gülümsemeye indirgemiş. ne pislik heriflersiniz be. ayrıca, sırf “zayıf” olduğunu düşünüyorsunuz diye evli bir kadını “hedef” olarak görmek onun kolaylığını değil, sizin iğrençliğinizi gösterir.

  tanım: kadın düşmanlığı içeren başlıktır
 • evli kadınlara yürüyen karaktersiz erkek beyanı. lan ben kızın sadece konuştuğu biri olsa bile geri çekiyorum kendimi utanıyorum. araya girmek karaktersizlik geliyor. kendimi o adamın yerine koyuyorum. sizde nasıl bir mide var anlayamıyorum.
 • tespit yaptığını zanneden yazarın; kendi hayallerini, fantezilerini ve düşüncelerini beyan ettiği başlık.

  kadınları hedef olarak, başarı olarak görmek; avlanacak bir balık, zaafiyetinden faydalanılacak bir çıkar unsuru olarak görmek zavallılıkken, senin annen benim annem değil diyip, insanların aklıyla dalga geçtiğini zannetmesi ayrı bir zavallılık.
 • bir insan hem mutsuz hem prensip sahibi olabilir arkadaşım. kendi amsalaklığınla karıştırma.
 • artık sözlükte 1 saat geçirince cahil devam ediyorsun güne. zeka seviyeniz kabak tadı veriyor