şükela:  tümü | bugün
 • prensip olarak başkasının hiç bir şeyini kullanmam .
 • evli kadınları hedef göstererek kendini poligonda sanan hasta yazar beyanı.
 • kadın gibi modla çalışan ve "o anda" düşünüp, davranan bir canlının gerçekten iki güzel söz ile yola geleceğini ciddi ciddi düşünen dangalak repliği.

  evli bazı kadınların, gelgitli, kararsız ve iş bilmez ruh haliyle karşı cinse garip sinyaller yaydığı doğrudur. fakat sen bu sinyallerden, "aha güldü, verecek" gibi anlamlar çıkarıp, geceli-gündüzlü salak hayallere dalar, bir de üstüne buna inanırsan, götüne pompalıyı dayarlar, insan içine çıkamazsın. türkiye gibi feminen odaklı ve namus kavramının yoğun yaşandığı bir ülkede arkandan en fazla, "iyi olmuş götoğlanına" falan derler, siz aşkı memduh'u fazla kaçırmışsınız.

  hayat dışarda yaşanıyor tosunum.
 • mutsuz kadın üzerinden verilen örnek. başlık ise genel açılmış. otur sıfır dediğim hadise.
 • bir aptal beyanıdır. evli kadın kovalayan, bunu alenen itiraf edip yazanlar görüyorum. iğrençsiniz, diyelim öye bir şey var, yine de bunu dile getirip üzerine konuşmak iğrenç bir şey, umarım o aldatılan adamların yerinde siz olursunuz.
 • başlangıçta öyle görünür ama iş ciddiye binip hadi buluşalım dendiği zaman birden bire o günün kocasıyla tanışma yıldönümleri olduğu ya da sizinle sevişirse sonra çocuğunun yüzüne nasıl bakacağı geliverir aklına.

  o yüzden flörtleşme aşamasını çok uzatmamak lazım. kimin gerçekten sizinle bir şeyler yaşamaya niyeti var, kim sadece ilgiye aç flörtleşirken anlayamıyorsunuz.
 • artık sözlükte 1 saat geçirince cahil devam ediyorsun güne. zeka seviyeniz kabak tadı veriyor
 • evli kadınlarla flörtleşmeyi normal sanan erkeklerden tiksiniyorum.

  yani, kadın karşılık verirse o da ayrı bir tiksinti.

  ama, bazı erkekler gerçekten inanılmaz arsız. mide bulandırıcı derecede arsız.

  sırf erkek olduğundan ötürü herkese her durumda yürürüm bana bir şey olmaz yüzsüzlüğü kadar midemi bulandıran bir şey yok. hah ben yürürüm şansımı denerim oltamı atarım kafasındakiler küfürü hak ediyor.

  en nefret ettiğim tipler;

  evli hanımlara asılan erkekler. özellikle, iş yerinde bunu yapmaları gerçekten her türlü davranış bozukluğu. hatta, evli-bekar fark etmez işyeri ortamında bir hanıma asılmayı kendine yakıştırabilenler inanılmaz kalibresiz , görgüsüz ve beyefendi kelimesini kişiliğinde asla taşıyamayacak insanlar. kişi bekarsa o kadar hoşlanıyorsan git dışarıda görüşmek istediğini söyle. herkesin önünde bir hanıma asılmak, onunla ilgilendiğini değil onu zor durumda bırakacak kadar değersiz gördüğünü gösteren bir davranış türü demektir ki bu ilişki tavrı yapay, tüketici ve kişiliksizce geliyor.
 • mide bulandıran saçma genellemelerden biri daha.
  anan da zamanında kolay hedefti o zaman desen kavga çıkarır bu tipler bu arada.
  söylediklerinizi önce biraz tartsanız keşke .