• evli kadınları hedef göstererek kendini poligonda sanan hasta yazar beyanı.
  • mutsuz kadın üzerinden verilen örnek. başlık ise genel açılmış. otur sıfır dediğim hadise.
  • evli kadınlarla flörtleşmeyi normal sanan erkeklerden tiksiniyorum.

yani, kadın karşılık verirse o da ayrı bir tiksinti.

ama, bazı erkekler gerçekten inanılmaz arsız. mide bulandırıcı derecede arsız.

sırf erkek olduğundan ötürü herkese her durumda yürürüm bana bir şey olmaz yüzsüzlüğü kadar midemi bulandıran bir şey yok. hah ben yürürüm şansımı denerim oltamı atarım kafasındakiler küfürü hak ediyor.

en nefret ettiğim tipler;

evli hanımlara asılan erkekler. özellikle, iş yerinde bunu yapmaları gerçekten her türlü davranış bozukluğu. hatta, evli-bekar fark etmez işyeri ortamında bir hanıma asılmayı kendine yakıştırabilenler inanılmaz kalibresiz , görgüsüz ve beyefendi kelimesini kişiliğinde asla taşıyamayacak insanlar. kişi bekarsa o kadar hoşlanıyorsan git dışarıda görüşmek istediğini söyle. herkesin önünde bir hanıma asılmak, onunla ilgilendiğini değil onu zor durumda bırakacak kadar değersiz gördüğünü gösteren bir davranış türü demektir ki bu ilişki tavrı yapay, tüketici ve kişiliksizce geliyor.
  • mide bulandıran saçma genellemelerden biri daha.
    anan da zamanında kolay hedefti o zaman desen kavga çıkarır bu tipler bu arada.
    söylediklerinizi önce biraz tartsanız keşke .
  • erkeğin orospusu cuk oturur bu insanımsılara
  • burda bence asıl olay kolay ya da zor olması değil, hedef alınmasıdır. başkasını sevdiğini bildiğin bir kadını elde etmeye çalışmak narsistlik ya da benzer bir psikolojik bozukluktur.

bu tür hastalıklı ruhlar yüzünden evli kadın prototipi oluştuğunu ve evlilik kavramının birlikte hayatı paylaşmaktan çok daha farklı bir yere çekildiğini düşünüyorum. bu tipler aynı zamanda kendi kendine seksist düşünceleriyle oluşturduğu, hayatını iştediği gibi yaşayamayan ve karşı tarafa hissettirebileceği şeylerden korkan “kezban” kızlardan da omuzlarını silkerek bahseder. bu tür tiplerin sikik egosu ve berbat kalıplarının münasip bir yerine girmesi dileğiyle.
  • evli kadınları hedef olarak gören bir şeref yoksununun açtığı başlıktır. mide bulandırıcı aşağılık bir insansın. başkasıyla birlikte olan insanlara göz koyacak kadar nasıl alçalabiliyorsunuz?
  • kolay hedef yoktur, istekli insanlar vardır.
  • sizin ben hedefinizi sikeyim e mi erkek müsveddeleri. koyduğu hedefe bak malın “evli kadınlar”...

tanım: bir aşşağılık orospu çocuğu beyanı daha.
hesabın var mı? giriş yap