şükela:  tümü | bugün
  • kimseyi ilgilendirmeyen sözlük yazarlarıdır. sosyal medyanın bu linç kültürü artık çok iğrenç bir hal aldı. adam paylaşır bunu anlatmak istemiştir olur ama kalkıp da hadi linç edelim hurrraaaa demek de aynı şey. yani siz o adamın iğrenç olduğunu düşünüyorsunuz ama linç etmeye çalışmak da aynı iğrençlik. insanların sosyal medyada özgürce bir şeyler paylaşabilmelerine izin verin yahu.

not: başlık başıma kalmış.
  • sevgililerini tatmin edemeyen loser suserları üzmüştür. ya ne sanıyordunuz he? evet o kadınlar da bir şey yapmayıp, sevgilisine sadık olup, kendilerini yatağa bağlayıp ayartılmayı bekliyorlardı çünkü.. bu iş tek taraflı olmuyor. ayartma konusunda emin olun kadınlar erkekleri sollar. önce yanında ki aşkım, canım, meleğim, böceğim, hayatım dediğin insana bakacaksın, tanıyacaksın. gerçekler acıdır. kimse kimseyi zorla ayartmaz. eğer bir şey yaşandıysa bunu iki tarafta istemiştir emin olun, önce bu acı gerçeği bir kabullenin.. sonra da evlilik gibi doğal olmayan bir şeyin içine düştüğünüzün farkında olun.
  • karısına güvenemeyen sözlük yazarının açtığı ezikçe bir başlık
  • kimsenin ahlak bekçiliğini yapacak durumda değilsiniz.
    size ne? bize ne ?
    sen önünde sallanan uzva sahip ol yapma.
    evli, bekar, dul, bakire ayrımı yapacak kadar aklınız ilişkilere çalışmıyor.
  • umarım evlendiklerinde kendi karılarının da başkalarıyla ilişkisi olacak yazarlardır.
  • türkiyede tonla aldatma veya yasak aşk olmakta.son zamanlarda tv programlari sayesinde hic tahmin etmedigimiz yörelerde,köylerde,muhafazakar yapıli oldugunu sandigimiz cevrelerde dahi evli kadınlarin aldatmasindan öte birde yakalanıp esini yada cocugunu öldürme haberleri okuyoruz.cevremizi gözlemledigimizde hic ummadigimiz kisilerde dahi ne yazik ki görüyoruz.bu toplumda evli erkek kadar kadında aldatiyor.özellikle erkegin bunu aliskanlik haline getirmesi,esinden sıkılmasi gözünün hep disarida olmasi,kadınin sevmeyerek evlenmesi evlendikten sonrada kocasından ilgi görmemesi,ilgi görsede beraber vakit gecirmekten zevk almamasi kafa yapisinin farkli olmasi vb nedenlerle evli erkegin kadinin aldatmasi gibi mevzulari karsilasiliyor.evli bir cift ayrilmayi düsunebilir,ayrilip yeni bir iliskiye baslamayi düsünebilir ancak bunun icin evvala ayrılmasi gereklidir.diger türlü etik olmadigini,hem esine (eside aldatiyorsa bu maddeyi gecelim),cocuklarina ,aile kurumuna karsi büyük saygisizlik oldugunu düsünüyorum.ancak tekrar ediyorum insanimiz masum degildir .ayrica ülkenin hemen hemen heryerinde bircok oyun dönmektedir ve bu konuda avrupaya taş cikaririz bundanda kimsenin suphesi olmasin.
  • evli, bekar takıntısı olmayan yazarlardır. kimseyi yargılamak da kimsenin haddi değildir.
    ya arkadaş, size ne, ne oluyor anlamıyorum ki. insanların yatak odası herkesi neden bu kadar çok ilgilendiriyor. isteyen istediği ile ne yaparsa yapsın. belki kadın açık bir evlilik yaşıyordur, belki kadının kocası bile kafaya takmıyordur ama sözlüğün namus bekçileri iş başında...
    insanları yargılamaya neden bu kadar meraklıyız...
    kendi eksikliklerinizi başkalarını yargılayarak mı gidermeye çalışıyorsunuz, gerçekten anlamıyorum.
  • evlenmek yasal bir süreçse evliyken başkasıyla birlikte olan kişi ve birlikte olunan diğer kişi, evliliği yasal olarak bozmaktan suç işlemiş sayılmalı. böyle bir yasa varmış ama kaldırılmış mesela.
  • herkesi ve herşeyi yargılayan ekşi sözlük tayfasının ne hikmetse melek kesildiği durum.

konuya dönersek asıl suç hatundadır. sadık kalması gereken bir yükümlülüğü olan kişi o. adamın ki farklı, ikinci planda bir vicdansızlık olarak değerlendirilebilir. he bu işi yapıp sonra g.tünden şişlendiğinde de adalet aramamalı.
  • bunu mu demek istediniz ?

(bkz: orospu çocuğu)