şükela:  tümü | bugün soru sor
  • (bkz: bedava seks)
    saka lan saka.
    para verip yapsan daha kolay olur vallahi.
  • evlendiğin insana bağlı olarak faydaları değişkenlik gösterecek hadisedir.
    temennim kültürel, zeki bir kadınla her akşam şarap'ımı yudumlarken tatlı tatlı sohbet etmek ve o güzel gerdanını okşamak olabilir. fayda olarak hayattan nefes aldıracak dakikalar diyebilirim
  • refakatçi sıkıntısının olmaması.

ameliyat olmam gerekiyor, yanımda kalacak kimse yok diye olamıyorum. parasıyla refakatçi tutacağım artık mecburen.

eve gelirken yoğurt alan hoş bir bey de pek tabi güzel olabilirdi*
  • yıllarca aracınız kaza yapmasa da kasko yaptırıyorsunuz ya evlilik de o misal
    yaşlanınca kıçınızı silecek birisi oluyor
  • 'kariyer yapmak harika. ama soğuk gecelerde kariyerinize sarılıp yatamazsınız.'

marilyn monroe
  • ev kiralamanın kolay olması.

tek başına evlenmek için yeterli bir sebeptir.
  • -aile büyükleri ve dedikodu sever tayfanın "artık yaşın geldi evlen" diye kafa sikmemesi
    -elleriniz playstation koluyla ya da klavye+mouse ile meşgulken soyulmuş elma yiyebilmeniz. (gerçi bunu annem de yapabilir bana eheh)
  • çocuğumuz. (bkz: swh)
  • bir yıllık evli biri olarak diyebilirim ki aç kalmamaktır. yıllardır dışarıdan yemekten paçavraya dönmüş midenin hikayesi bu. başta kelebekler uçuşurken açlığını unutmuştu. derken sıcak çorba ana yemek tatlı. mutlu son.
  • ev almanın daha kolay olması. adı üstünde, evlenmek.

yemekten bahsedenler olmuş da, benim tanıdığım pek çok çift evde yemek yapmıyor, her gün dışarda yiyorlar.