şükela:  tümü | bugün
  • arda turan'ın, caner erkin'in karısıyla bebek odası maceraları yaşayan berkay isimli şarkıcının karısına söylediği iddia edilen cümle.

bu nasıl bir dünya, bu nasıl marjinal alem?

edit: yalnız bu kadına bu cümlenin kurulması mümkün değil gibi: söz konusu kadın

--- spoiler ---

http://www.hurriyet.com.tr/…-burnunu-kirdi-40982433

futbolcu arda turan ile şarkıcı berkay, dün gece emirgan gizli kalsın adlı mekanda tartışmaya başladı.
    kavga büyüdü arda turan, berkay'a yumruk atıp burnunu kırdı. bu olayın ardından berkay ve eşi hemen hastaneye giderken arda turan ise mekanda kaldı.

kavga arda turan'ın berkay'ın eşi özlem ada şahin'e 'evli olmasam seni kaçırmazdım. çok güzel kızsın' demesi nedeniyle çıktı.

eşimi tanımaması mümkün değil!
    berkay yaptığı açıklamada “bütün hukuki yollara başvuracağız. şu anda evimdeyim, doktorlar kontrole geldi. ameliyat olup olmayacağım belli değil. arda'nın benim eşimi tanımaması mümkün değil. yıllardır süren ve göz önünde olan bir evliliğim var ” dedi.

--- spoiler ---
  • alt metninde, arada sana da çakabilirim istersen hem param da var yazan adam reyiz lafı.
  • noktalı virgüllü başlık. güzel. iyice ortaokula döndük.

edit: düzelmiş. bu entry artık hükümsüzdür.
  • abi yeter artık ya bu arda turan denen barzo ile ilgili bir şey görmek istemiyorum. ulan adam futbol dışında her türlü kıroluk ile gündeme geldi anasını satayım.
  • iki yavşağı da hiç sevmem hatta nefret ederim ama berkay'ın zamanında caner'e yaptığının nasıl bir şey olduğunu hatırlatmış arda sanırım.
    kısasa kısas gibi olmuş.
  • bunu neresinden tutarsan tut elinde kalıyor.

evli olmasam seni kacirmazdim dediği kişi evli. yani arda turan bekar olsaydi berkay in eşi olduğunu bildiği kişiye asılırdı ki kadının evli olduğunu biliyor.

hadi yanlış anladık diyelim cümle söyle olsun -ki twitter da bu şekilde de paylaşılmış-

evli olmasan seni kacirmazdim.

bu daha vahim. kadın eger bekar olsaydi esini aldatırmış. yani bereket kadın evliymiş yoksa arda bey karnı burnunda olan karisini bekar olan bu bayanla aldatırmış.

sayın adamlığın kitabını yazan bey türkiye’de sizin gibi cok az adam kaldı. hayir bunlar yetmez daha da vahimi geliyor.

berkay bu cümleyi duyunca esini eve göndermek ve arda ile erkek erkeğe konuşmak istiyor ki tam bu anda arda yumrugu berkay in burnuna indiriyor. adam hem suçlu hem güçlü. neresinden tutarsan tut dayagi ve linci hak edecek karakterde yaptığın terbiyesizlikten sonra bi de utanmadan kavga çıkarıyorsun.

ne diyelim adamlığı ben mi öğreteyim adam zaten en iyisini bilir en iyisini yapar. erkeklik bir cinsiyettir ama adam olmak arda turan olmaktır derler twitter kızları.

(bkz: arda turan’ın berkay’ın burnunu kırması/#82160358)
  • olayın kahramanlarından ziyade, sözlük başlığının şeklinin ve şemalinin ilgimi çektiği olay.

edit: başlıktaki nokta düzeltilmiş ya lan
  • daha ne kadar iğrençleşilebilir, seviye düşürülebilir diye düşündüğüm söz öbeği.
  • bir insan kendi hayatını, gençliğinin baharında nasıl mahveder?
    işte böyle....
    ben bayrampaşalı'nın karısını merak edıyorum ne tepki verecek?
    ayrıca sinem kobal bununla nasıl sevgili olmuş hayret doğrusu