şükela:  tümü | bugün
147 entry daha
  • evinin erkeğidir.
  • benimdir , iş başa düştümü seve seve yapılır , ya seven kadın bulacaksın ya da ütü yapmayı seveceksin.
  • "vay be, adam hem evli hemde ütü mü yapıyor? çoh enteresanmış" gibi bir tepki yaratabilecek başlıktır. evli değilken, yazık, bütün ev işlerini kendi yapmak zorunda kalırken ( e tabi annesine yaptıracak hali yok artık, kadın kaç yaşına gelmiş), şimdi nikahı basmış ve kendine "gerekli" kadını "almışken" bile gene de yüksek gönüllülük yaparak, "e iyi bari ben kendim yapayım" diyen adam mıdır?
  • bizimki ütüyü beceremediği için yıllardır yaptığım eylemdir . hatta arada gaza gelip ,onun elbisesinide ütü yapıyorum.
  • (bkz: mal)
  • ne güzel işte eşine yardım ediyordur.ben evli olsa ben de yaparım. hatta özellikle yemeği ben yaparım. burada ben olsam yapmam diye ahkam kesen hemcinslerimin evli olsalar yüzde 90'ı da yapar zaten. yazmakla olmuyor bu işler*
  • eve misafir gelecekken hastayim ustayim diye yari yolda birakan yardimciya inat esini yari yolda birakmayan bonus olarak da sabah giyecegi gomlegi utuleyen erkekdir. fazla seetmemek lazim.
  • (bkz: rağmen?)

bence ütüye elini ilk kez evlendikten sonra sürmüş bile olabilir. o yaşa kadar sürmediyse de zamanı gelmiştir zaten.
  • karısı priz değiştirip çöp atıp ekmek alıyorsa neden olmasın ?
  • "rağmen" derken? evlenince her şey mucizevi bir şekilde kendiliğinden temizlenip, kıyafetler kendiliğinden mi ütülenecekti? yoksa bekarken de pislik için de mi yaşıyordu acaba?

tanım: bir tuhaf başlığa konu olan normal bir erkek.
15 entry daha