şükela:  tümü | bugün
  • temel amacı sekstir ama seks dışında kafasında geçmişte kalmış oynaşma, özen, farklı bir kadın tarafından beğenilme gibi hisleri de arar. yani o flört duygusunu arar. fiziksel hislerin dışında duygusal şeyler de arıyorlar ama temelinde kesinlikle farklı bir kadınla, farklı bir vücutla seks var. hatta kendi eşinin vücudundan daha kötü bir vücudu olan bir kadın olsa bile. çirkin kelimesini kullanmak istemedim.

çevremdeki evli erkek arkadaşlarımın istisnasız tamamı başka bir kadınla sevişmek ister. kimisi bunun için çaba sarf ediyor kimisi etmiyor. bazıları sürekli bana baskı uyguluyorlar akşam ben de geleyim, seninle takılayım, işte eşinin adını söylüyor onu ara beni davet ettiğini söyle falan diyorlar.

birkaç kere bunu yaptım ve gerçekten de evli erkek yazması diye bir şey var. kendi arkadaşım benim başka arkadaşımı rahatsız ediyor. çok iğrenç bir duygu. acele ediyor çünkü her gece çıkamıyor. bir gece fırsat bulmuş onu değerlendirmek istiyor. bu arkadaşları mekandan kaldırmak, eve götürmek aşırı zor oluyor. zaten çok da içiyorlar o gece. düzgün adam baya düzgün adam iğrenç bir yavşağa dönüşüyor.

yolda bana soruyor x'in sevgilisi var mı? ulan hıyar sen evlisin onun sevgilisi olup olmamasına mı takıldın.

tabi bu anlattığım adamlar, sosyal medya üzerinden kendi işini kendi gören ve defalarca eşini aldatan adamların yanında çok masum ve çocuksu kalıyorlar ki bu insanların sözlükte, twitter'da yazdıklarına baksanız hep kitap, hep müzik, duyarlılık hep tatlı şeyler ama bombardıman gibi herkese mesaj atıyorlar. mesajı alan kadın aaaa bu adamdan zarar gelmez diyor. neyse burada susuyorum.
  • ekşi sozluk yaş ortalaması yirmili yaşlar olduğundan linç edilen kişilerdir. çevremde bu insanlardan bolca var. bazılarının kendince nedenleri de olabilir ve onların dünyasında bunlar olağan seyler. ama anlatmak istediğim bu değil. bu hesabım yeni olsa da ekşi sözlükte neredeyse 15 yıldır çaylak ve yazar olarak yer aldım. bu başlıklar taa 2000 lerde bile açılır sonra da evli erkeklere bir sürü şeyler söylenirdi. hala da ayda bir açılıp aynı şeyler söylenir.

ama farklı bir şey var, bunu ancak dikkatli gözler görebilir. insanlarin yaşları ilerliyor. 25 yasindayken şerefsiz bunlar diye yazan adam 28 yaşında evleniyor, 35 te yavaş yavaş kadınlara yavsiyor, 40 a filan gelince bunun tam tersi başlıklarda evli erkeklerin bunu yapmasını bir şekilde meşrulaştırma ya çalışıyor.

yani genç arkadaşım, şu an kufrettigin adam aslında 15 yıl sonraki sensin. ve bu gerçeği ancak o zaman anlayacaksın. şimdilik dilediğin kadar atıp tutabilirsin. çünkü sen henüz o adam değilsin.

bunu kısmen kadınlar için de söyleyebilirim, çevremde benim bir hareketimle altıma yatacak evli kadınlar da var, onlara da sözlük kızları sövüp duruyor. ama belki de gelecekte onlardan biri de kendisi olacak.
  • seks olabilir.
  • böyle bir tane eski arkadaşım vardı.evlilik arefesindeler. aileler tanışmış falan. tatile gidiyorlar eş adayı ve annesiyle. orada başka bir kızla baya muhabbete girip kıza nerede çalıştığını söylüyor ve kız da iki hafta sonra netten numarayı bulup arıyor. eleman eşiyle aynı yerde çalışıyor ve tesadüfdür ki eşi açıyor telefonu. kız bütün yazışmaları vs atıyor bu eşine.

evlenmek üzereydiler. elemana sordum. sen salak mısın dedim açıkça. "ya belki de kendime erkekliğimi kanıtlamak istedim, belki de istersem böyle birşeyi yapabilirim diye kendimi denemek istedim" diyerek savundu kendisini. dürüstlüğünü takdir ettim fakat yine de saçma bir düşünce. evlenme o zaman arkadaşım, evlenme yani. hem öyle hem öyle olmuyor işte. yani şu aradaki farkı anlamak için einstein olmaya gerek yok. birine söz veriyorsun artık sen varsın diye. sözünün değeri bu mu. ? hatta barışmak için yüzük aldı eş adayına. o salak eş adayı da bunu affetti. elemana en son yüzüğü gösterip senin sözünün bu küçük şey kadar değeri yok artık,farkında mısın dedim. öyle deme, yüzüğe hayır diyecek kadın yok dedi. kafa bu şekilde.

hep görüyorum böyle tipleri. sadece erkekler değil, kadınlar da mevcut bu şekilde. bakmaktan ne olur diyor . lan eşine de böyle savunabilecek misin kendini? ya da eşin aynısını yapsa tamam diyecek misin?

ihaleyi erkeklere yıkmayalım. tutamayacağı sözleri veriyor insanlar habire birbirine. sonra böyle saçma sapan şekillerde birbirlerini salak yerine koyuyorlar.

edit : onurlu olun, verdiğiniz sözün arkasında olun, karşınızdakini salak yerine koymayın dediğim için özelden meriç diyenler mi dersiniz, ibne diyen mi dersiniz, bir sürü küfür geldi.
  • bir erkek olarak en nefret ettiğim tiptir. kendi yapınca çapkınlık, ama eşi yapamaz neden yaparsa orospu olur. eee bu durumda sen ne oluyorsun. ben sana söyleyeyim pislik oluyorsun. eşini haketmiyorsun. üstelik tez zamanda yakalanıp boşanıyorsun. sonra pişmanlık değil mi ? evleniyorsan adam olacaksın evli erkeğin gözü başka kadına kapalı olacak.
  • kendine saygısı olmayan, guvenilmez ve sefil bir herif olduğunu cümle aleme duyurmaktır.

insan gibi sohbet edenlerden, karşı cinsle iliskisinde sınırını bilenlerden söz etmiyorum.

iş yerinizde ya da arkadaş ortamında tanıştığınız, ısrarla sizinle yalniz buluşmaya çalışan, siz mesafenizi korumaya çalıştıkça sizi whatsapp'tan darlayıp boyle acaip acaip smileyler falan atan değişiklerden bahsediyorum. sözlükteki versiyonları ise gayet normal sekilde sohbet ederken evli oldugunu soyledikten sonra lafı cinselliğe getirip, ne renk jartiyerlerin var diye soracak kadar utanmaz olurlar, fotoğraf isterler vs.

zaten bunların ne mal olduğunu çoğu zaman eşleri de farkındadır. kocişini hicbir ortama yalniz basina göndermek istemez, kocişinin iş arkadaşlarıyla buluşmalarına dahi kimseyi tanımıyor olmasına rağmen mutlaka gelir. bilir cünkü malını ama itiraf edemez kendine, o yuzden de sorun kocişinde degil de diger kadınlarda gibi davranir. tüm kadinlar onun aç gözlü kocişini yataga atmak için pusuda beklemektedir. halbuse bilmez ki kaç kadın bu azmış erkeğe yüz vermeyerek, reddederek onun aldatılma sayısının artmasına engel olmuştur.

evli olup da kadınlara yavşayan mal erkekler, ne kadar mide bulandırıcı olduğunuzu bilmiyorsanız bilin diye yazıyorum; insanı kusturacak kadar mide bulandırıcısınız, evlilik sizin neyinize?

böyle ** salak erkeklerle evli olup da ilişkisini sürdüren kadınlara da diyorum ki; kendinizi kandirmaktan vazgecin. bence daha iyilerini hak ediyorsunuz.
  • eşine yakalanıp götüne tekme yemekten başka bir amacı yoktur.
  • bu tarz başlıkların altında, erkek biyolojik olarak mümkün olduğunca fazla dişiyi dölleyecek şekilde evrimleşmiş, sonradan uydurulmuş tek eşli ahlak yapısı tarzı onlarca entry görüyoruz. kimse evrime kafa tut diye kafana silah dayamıyor, çok basit bir mantığı var tek eşli olamıyorsan e v l e n m e, birine sadece seni seveceğim, hastalıkta sağlıkta yanında olacağım diye söz verme. evlenmeyen hemcinslerin nasıl toplum baskısına boyun eğmiyorlar, ikiyüzlülük yapmıyorlar? sen de yapma sayın tek eşli olamayan yazar. anladık evrim, anladık biyoloji. ama insan olmanın da getirdiği bazı başka şeyler var. nasıl acıktığında etrafta yiyecek bir şey olmasa dahi bir hayvan gibi arkadaşının kolunu bacağını ısırmayıp, mantık çerçevesinde temel dürtülerden olan açlık dürtüsünü erteleyebiliyorsan aynı şekilde kendine mukayet olup iş yerindeki pelinsuyu da döllemeyebilirsin. hayır eşinin en yakın arkadaşı mualla da eksik kalsın bir zahmet onu da dölleme.
  • hala başkaları tarafından beğeniliyor muyum?

ya şunla olsaydı nasıl olurdu? acaba hala bana ilgisi var mı?

evlendiğim kişiyi elde ettim zaten, peki diğerlerini elde edebilir miydim?

off çok mutsuzum. sanırım yanlış bir karar aldım. bekar insanların yerinde olmak vardı şimdi:(

canım kötü bir şey yapmıyorum, sadece sohbet ediyorum.

bunlardan biri ya da birkaçını düşündüğü için olabilir...
  • özetle piçlik yapıyordur. boynuzu yerse asarım keserimlere başlayan tiptir kesin.