şükela:  tümü | bugün
  • ben...
    malum, 8 tane eşim, 31 tane çocuğum var.
    (ops)
  • yakın bir zamanda organize edeceğim bir zirveyle çoluk-çocuk bir araya getirmeyi dü$ündüğüm kitledir.

ev yapımı hamur i$leri, sağa sola ko$u$turan veletler, bir kenarda muhabbete dalmı$ aile babaları falan. ho$ bir mizansen olacağı bu entryden belli.

"pikniğe gitmi$ çizgili pijamalı ve atletli bir aile reisi" edasıyla kısmetse olur diyeyim.
  • yazık ki anket istatistiğinden öte anlam ifade etmeyecek kimselerdir. (bkz: sondaj)
  • [madem entry cımbızlamakla geçiyor ömrünüz, ben de cımbızladım ve neler buldum neler..]

bu evli çiftin ikisi de sözlük yazarıysa, egemen erkek kült/ür, yılan gibi çörekleniyor üzerlerine şekerler: kadın olanları kendilerini kocalarının/erk sahiplerinin n/ickleriyle tanımlamakta beis görmüyor: lar..
    ve o erk sahipleri, eşlerinin sözlük ortamlarında kendileri gibi özgürce dolaşmalarına izin vermiyor..
    ya ya: neler varmış di mi??
    skandal diye şaşırmayın.. olan şeyler bunlar.. n/ick veremiyorum sadece-
    gg, malum..

ama mesajın yerine ulaştığından (da..) eminim..
    "bu kadar.."sınız çünkü..
  • ben ben ben. 6 yasimdan beri evliyim sanki oglum ben. smiley was here.

(bkz: calemityceyn)

yasasin, anket doldurdum.

bu arada cidden buyuk tartismalar cikti bizde de bu sozluk yuzunden. sonra esimi de yazar yaptim, oh mis.

gerci hâlen kurtulamadim dilinden.

"sozlukte misin bu saatte? hadi yatalim artik. "

cok soru geldi. buradan yardiyorum cevaplari seskes.

18 yasimda evlendim. 19 yasimda dogum yaptim. sonra baska dogumlar da yaptim falan. an itibariyle bana gore 20 kendisine gore 21 yasinda bir kizim, 5 yasinda da bi' oglum var allah bagislarsa.

dagilin simdi.
  • bu yazarlardan birisi ulan her bişeyin sözlüğü var bi de evli sözlük çıkmış başımıza demiştir , yanlış okuma da olmuyor gerçi, bir zamanlar ya sözlük ya evliliğim deyip ayrılanlar olurdu, hiç gerek yok evli evli yazıyoruz işte.

edit: amacınıza da , jargonunuza da , evliliğinize de