şükela:  tümü | bugün
  • (bkz: bam bam bam) *
  • bilgi?
  • başlığı açan yazarın ekşi sözlüğü ne amaçla ve ne kadar kullandığını belirten başlık...
  • okurken kendimden utandım. özellikle karşı cinsle mesajlaşmam kabul edilebilir şey değil. güle güle sözlük.
  • başlığı açan şu başlığa (bkz: çalışılan pozisyonlar ve maaşları) şunu yazmış "felçli hastalara 31 çekiyorum. aylık 1-2 milyon dolar falan..." #78599239

siklemeyin yani.

edit: başlığı açan ortalıkta yok "@benim adim khan" nickli biriydi.
  • bacım bu kadar belli etmeseydin dedirten sorunsaldır.
  • evet ne işinvar? ayrıca onların ne işinvar? hatta bu kadar insanın ne işinvar?
  • bekar bir erkek olarak merakla takip ettiğim başlık
  • evliyim..
    çöpçatanlık sitesine gitmiyoruz, yazıyor ve okuyoruz, karımın da haberi var sıkıntı yok..
    sahi evli yazarları dışarı yollamak aklına nerden geliyor, cidden biz gidince sevişmeye yazar mı düşecek sanıyorsunuz?
    böyle hep bekarlar kalınca seks partisi falan mı olacak?
    bu mu fantazi?
  • malum anketin yanıtlarına bakacak olursak;

eşimin haberi var.

çocuğum ile çok ilgiliyim. eşim başta olmak üzere, hemen herkes ideal baba olduğumu söylüyor. ben hala daha da iyi olmak için çabalıyorum.

evime olan sorumluluklarımı hiç bir zaman aksatmıyorum.

bir kedimiz var ve entarileri girerken bir yandan birlikte oyun oynuyoruz. zaman zaman kucağımda mırıldayarak uyurken, sözlüğe giriyorum.

ben karşı cinsle değil, yazarlarla "gerektiğinde" mesajlaşıyorum. yazışırken, bilgi üzerine iletişimdeyim; cinsiyet veya sosyal statüyü hiç düşünmüyorum.

kaldı ki, ekşi sözlük, kutsal bilgi kaynağı, değil miydi? bilginin evlilik durumuna bağlayıcılığı mı var?

şu, r-kompleks'inizi iplemeyin. biz ve onlar'cılıktan uzaklaşın. ayrımcılığın her türlüsü gibi, insanları boş beleş etiketlemeyin.