şükela:  tümü | bugün
  • evlilik güzel şey, ruh ikizinizi bulunca.
  • bin tane beklentiyi seninle konuşmadan nasıl bi insansın neyi beklersin neyi seversin demeden sırtına bindirmeleri. herkese layık gelin-damat olmalısın karşı tarafın dıdısı bıdısının bile sevebileceği bi karakterin olmalı. sevdiğin insanı seviyorsan onun sülalesine uygun olmalısın en ufak aksi hareketinde senden kötüsü olmaz çünkü. eleştiri oklarının hedefi olursun çünkü zaten toplum olarak yapmayı değil pasif agresif tavırlarla yıkmayı tercih ediyoruz...
    somut olarak baktığımızda da en tutkuyla müzikli şaraplı başlayan ilişkilerin finalinin herkesin bi koltuğa uzanmış güldür güldür izliyor olma durumuna evrilmesi... :(
  • karısının pittiginin kedi lesi gibi koktugunu bundan mütevellit cinsi munasebet yaşayamadiklarini deklare eden birini tanımam sayesinde nizami entry görebildiğim basliktir.
  • evliliğin kendisi.
  • saçma sapan bir başlık daha. sevdiğiniz insanla evleniyorsunuz. bilmem farkında mısınız?
    mide bulandırıcı olan şey sizin o pis düşünceleriniz..
  • internete girip eski sevgilileri stalklamak
  • (bkz: bosanmak)
    filmlerde bu kadar zor değildi.
  • karantina sürecinde eşime birkaç defa kuaför, saç bakımı vs hakkında espri yaptım. 'boya al istersen ben boyarım ehe' , 'ben kuaför olayım mahsuscuktan sen de müşteri ol' şeklinde.
    -ne zaman virüs bitti, işe başlayacaksınız derler o zaman boyatırım dedi.
    her şeyden önce kendisi için daha sonra benim için bakımlı olmasını beklediğim sevdiceğimin iş arkadaşları için bakımlı olmayı tercih etmesi...

mide bulandırmadı belki ama çok üzdü.
  • yan yana yatmak, ne bileyim yanında bir insanın nefesini hissetmek kolunu bacağını istediğin yere koymadan yatmak biri uykusunda dönerken hissetmek çok korkutucu iş yemin ediyorum
  • evli kadınların " ayyh benim kocişte şöyle tadlu böyle cool " diye beyaz atletli, kıllı adamları ınstagramda paylaşmaları.

gerçek manada midem bulanıyor.
    hele * demeleri. bunu seslide duyuyorum çevremdekilerden amaan allah'ım ya. bir şey desen bir de ağızlarını yaya yaya kıskanıyorrr diyorlar. *

edit: evli kadınlar ve kocisleri dm den taciz ediyor. he tamam harikasınız he müthiş evliliğiniz he *