• yan yana yatmak, ne bileyim yanında bir insanın nefesini hissetmek kolunu bacağını istediğin yere koymadan yatmak biri uykusunda dönerken hissetmek çok korkutucu iş yemin ediyorum
  • her sabah aynı kadınla güne uyanmak. düşüncesi bile korkunç.
  • hamilelik
  • buraya yazanların %80'i 25 yaşına gelmeden evleniyor.
  • yok,eğer mide bulandırıcı buluyorsanız doğru kişi değildir,bazı hareketlerine kızıyor olabilirsiniz,bazı konularda tamamen zıt fikirlerde olabilirsiniz anlarım ki herkesin bir kişiliği vardır ama mide bulandırıcı detay demek biraz ağır değil mi?

edit:mesela eşim oruç tutuyor ben şu an balkonda bira içiyorum,dediğiniz kafa yapısında bunun mide bulandırıcı bir detay olması lazım ama karışmıyoruz birbirimize,bana göre olması gereken bu.
  • karıyı sadece sikmek için alırsan, miden de bulanır tabii. her gün aynı güzel karıyı sikmek derdiyle evlenen aklı sikindelere sesleniyorum.

yapmayın arkadaşım. sonra bak böyle başlık açan gibi mideniz bulanıyor.

o ilk önce eşinin kendisi sonra kendin için güzel olmasını bekledigin kafani tam ortasından sikeyim senin. aklı sikimde ot.
  • kociş. yeni gelin sunumu. ihi. ı said yes. ömrümm. gülümm.. tektaşlı beştaşlı göze sokmalı fotiler. ortak hesap. nikahtan gelin odasına gider gitmez instada soyadı değiştiren hevesli gelincik. bilekten omuza altın bileziqq. boyna tasma niyetine takılıp üstüne iğnelenen paralar. dilenci gibi masa masa dolanıp tamam madem geldiniz sökülün şimdi torbaya diye indirilen altınlar. düğün gecesi damadı öldürürcesine döve döve evine sokarken verilen saçma sümsük tavsiyeler. çok bilmiş yengeler. yenge diye dolanan erkek tarafı bireyler.

sayarak bitiremeyecegimi fark ettim. gerçekten bunlardan sonra bulanmadıysa gidin evlenin. evlendiyseniz bidaha evlenin. evlilik budalaları sizi.
  • bayramda önce senin annenlere mi benim annemlere mi gidilecek kavgası.
  • yan yana uyurken kamyon devirmek ve sabah kalktığında çarşafın ve yatağın döl olması çok utanç verici bir durum.
  • mide bulandırıcılığı boka ya da osuruğa indirgeyenlerin osuruk kadar aklı yoktur.
hesabın var mı? giriş yap