şükela:  tümü | bugün
  • her sabah aynı kadınla güne uyanmak. düşüncesi bile korkunç.
  • aynı tuvalete sıçmak.
  • buraya yazanların %80'i 25 yaşına gelmeden evleniyor.
  • yok,eğer mide bulandırıcı buluyorsanız doğru kişi değildir,bazı hareketlerine kızıyor olabilirsiniz,bazı konularda tamamen zıt fikirlerde olabilirsiniz anlarım ki herkesin bir kişiliği vardır ama mide bulandırıcı detay demek biraz ağır değil mi?

edit:mesela eşim oruç tutuyor ben şu an balkonda bira içiyorum,dediğiniz kafa yapısında bunun mide bulandırıcı bir detay olması lazım ama karışmıyoruz birbirimize,bana göre olması gereken bu.
  • karıyı sadece sikmek için alırsan, miden de bulanır tabii. her gün aynı güzel karıyı sikmek derdiyle evlenen aklı sikindelere sesleniyorum.

yapmayın arkadaşım. sonra bak böyle başlık açan gibi mideniz bulanıyor.

o ilk önce eşinin kendisi sonra kendin için güzel olmasını bekledigin kafani tam ortasından sikeyim senin. aklı sikimde ot.
  • bayramda önce senin annenlere mi benim annemlere mi gidilecek kavgası.
  • yan yana uyurken kamyon devirmek ve sabah kalktığında çarşafın ve yatağın döl olması çok utanç verici bir durum.
  • mide bulandırıcılığı boka ya da osuruğa indirgeyenlerin osuruk kadar aklı yoktur.
  • wc’de kahverengi lekeler görmek. evli değilim ama sıçan biriyle asla evlenmem. bakın mesela adriana lima’ya hiç sıçıyor mu?
  • çocuk doğurmak, düşünseniz içinizde canlı bir şey var sonra bir yerlerini parçalayarak dışarı çıkıyor falan. boğazına sinek kaçınca çamaşır suyu içen bir milletiz, ne bileyim.
    edit: saçma bulanlar varmış, doğum hanede bulunmuş biri olarak yazdım. biraz da argo bir tabir olmuş sanırım. *
    edit 2: arkadaşlar şaka misiniz? sanıyorum bu yazdığımdan etkilenen potansiyel tecavüzcüler var aramızda.