şükela:  tümü | bugün
  • seks. uğraşsız, masrafsız kılçıksız. tertemiz.
    edit: birsürü mal arkadaş bana ergen demiş . lan evli barklı 2 çocuk babasıyım lan ben.
    bakmayın burada dalgamıza bakıyoruz :)
  • oscar wilde yanlış hatırlamıyorsam söyle diyor evlilik bir bardak süt için evde inek beslemeye benzer. neden bilmem aklıma geldi
  • bu beyana sahip ergenler üstüne üstlük bir de "uğraşsız, masrafsız, kılçıksız ve tertemiz" olduğunu ilave ederek adamı gülmekten yararlar.

doğru yapılmış bir evliliğin en büyük getirisi size bir hayat arkadaşı sağlamasıdır. hayat arkadaşı ise iyidir, çok iyidir.
  • her zaman fifa oynayacak bir arkadaşınızın olmasıdır. net *
  • tabii ki çocuk.
  • takı ve artık iki kişi hissetme durumu.

evlenen tüm tanıdıklarımda ekstra bir özgüven oluştu.
  • "bu soruyu bir de 70 yaşına geldiğinde cevapla genç." diye yazıp tereddüt etmeden "yolla" tuşuna basacaktı evli ve çocuklu yazar...

"artık her şeyin bir nedeni olması gerek diye düşünüyor gençler. 'alacaklı' gibi sevmek istiyorlar, halbuki aşk sadece 'vermek'tir. nedensiz bir şekilde vermek..." dedi içinden.

aklına bir yaşındaki kızı ve 6 yaşındaki oğlu gelmiş; gözleri dolmuştu. bu güzellikleri 'nedensiz' bir şekilde onun hayatına sokan ve varlığı ile de hayatına anlam katan kadın geldi gözlerinin önüne sonra.

gülümsedi.
    ve bu güzellikleri düşünerek çalışmaya devam etti...
  • evliliğin tek getirisi çok şey götürmesidir herşeyden öte özgürlüğünüzü alır sizden
  • evliliği hergün pompiş olarak görüyorsanız çok yanılıyorsunuz dediğim başlık. gülüyorum size gençler (gülücük) .

evlilik sadece cinsellik değil hayat arkadaşlığıdır. iyi günde kötü günde diye boşuna söylenmiyor. bir ömür boyu maddi manevi iki bireyin birbirine destek olmasıdır. sırtını yasladığın kişiye ölüme kadar sarılmak ve birlikte olmaktır. ünlü şarkıdan gelsin;

sevmek bir ömür sürer , sevişmek bir dakika