şükela:  tümü | bugün
  • evlenmemek için en geçerli nedenlerin başlarında gelir.
    aga eşek gibi çalıştıktan sonra eve geleceksin,
    ve çalışan adamın en büyük hakkı olan dinleme safhası için yatağa geçeceksin,
    8-10 saatin uzanıp yatakta geçecek,
    ama bu sırada vücut rahatlamasının bir sembolü olan osuruk olayı kültürel sebeplerden dolayı engellenecek,
    gaz içinde patlayacak..

hayır yani bu evlilik denen nane seni başka kadınlara ilgi göstermeni hem engelliyor, hem de rahat rahat yatakta takılmana da izin vermiyor.

bilader cidden insanlar neden evleniyor o halde?
    cevap vereyim:
    kadınlar istediği için.
  • 7 aylık evliyim, cayır cayır osurmaya devam ediyorum. vasat önerme..
  • 1 aylık evliyim, 6 senedir birlikteyiz. karşılıklı osurarak serenat yapıyoruz. çok da şey yapmamak lazım.
  • çok fakir bir aile olduğumuz için evimizde tuvalet yok ve evin içinde sıçarak geziyoruz bırader, sen ne yatağından bahsediyorsun?
  • dogru olmayan onermedir, kesin bilgi.
  • evli değilim. uzun ilişki yaşadığım bütün erkeklerin yanında osurdum. benden soğumadılar. bye.

edit: götünü sımsıkı tutmaya çalışan ne çok obsesif varmış yalnız, sizi gidi anal kişilikler sizi. insanlar osuran varlıklardır. osurabilmek sağlıklıdır. yok iğrençmiş de yok bilmemne de. vallahi bu kadar basit bir şeye bu kadar iğrençlik atfedilmesini şaşkınlıkla okuyorum. herhalde ki mevzu kıçına hakim olamayıp "aşkım bak zaaaart" modunda gelişmiyor sevgili götü tıpalılar. ne kabız çıktınız.
  • uzun sureli ciddi bir iliskisi dahi olamamis bir ergenin evliliğe dair bir isyani.
  • evli çiftler yapmayın şu şeyi diyenler var. ulan iş görüşmesi yapmıyoruz, aynı evin içinde yatıp yuvarlanıyoruz. biraz otursan sonra bir film açıp izleseniz film 2 saat en az. eee, osurmayıp da ne yapacaksın acaba? bu nasıl ilişkidir, böyle ömür mü geçer?
  • arkadaş haklı beyler,bir kez osurdum ,ertesi gün yönetici binadan karot aldırıp laboratuara göndermiş,şimdi gece vakti bahçeye iniyorum,park etmiş bir arabayı hafifçe tekmeleyip alarmı bağırmaya başlayınca zaaart,kokuyu duydunuz mu ? :)
  • yaninda osuramayacagin kisiyle niye evleniyorsun ki dedirten onerme.