şükela:  tümü | bugün
  • 7 aylık evliyim, cayır cayır osurmaya devam ediyorum. vasat önerme..
  • 1 aylık evliyim, 6 senedir birlikteyiz. karşılıklı osurarak serenat yapıyoruz. çok da şey yapmamak lazım.
  • bu meret doğal bir şey olabilir de kardeşim, başlıktan anladığım kadarıyla bir ben utanıyorum bu işten herhalde..

ayrıca biraz tiksiniyorum da..

bi defa kelimenin kendisi iğrenç..

sonra niye bu iş çok marifetmiş gibi anlatılıyor..

tamam aynı yatakta yatıyorsun, engel olmaya imkan yok da be kardeşim, çatır çatır osuran, yatak odasının rezil bir şekilde, tabakhane gibi kokmasına neden olan ve o kokunun içinde uyuduğun kişiyi ne bileyim, daha sonra nasıl arzulayacaksın.

nasıl romantik bi an geçireceksin..şöyle mum ışığında göz göze evlilik yıldönümü kutlayacaksın..

cayır cayır osuran, yatağı lağım gibi kokutan biri var karşında..ve dün gece bunu yaptı.

sen de onun için öylesin..sen de yaptın..

bu amk evliliği, her türlü insani duyguyu yok saymayı mı gerektiriyor yani..

ben sadece tıpta utanma yok diye biliyordum..

evlilikte de mi utanma yok..

e tuvaletin kapısını da iptal edin amk..oturun..çatır çatır sıçın açıkta..

ne olacak..gayet doğal, insani bi ihtiyaç ve o da senin sevdiceğin..

bokundan, kokusundan, çıkan seslerden mi tiksincen..

vay amk.
  • hemen uyaralım yalnız: "evlenmeden önce tavşan gibiydi manitam şimdi ayda 1 anca sevişiyoruz" diye ağlayanlar da bu yatakları titreten osuruğundan vazgeçmeyen götü bozuklar yalnız. birinden birini seçip enter'a basın.
  • ölümüne pis heriflerin altına üşüştüğü başlık. marifet gibi anlatıyorlar. ehehe.
  • evlenmemek için en geçerli nedenlerin başlarında gelir.
    aga eşek gibi çalıştıktan sonra eve geleceksin,
    ve çalışan adamın en büyük hakkı olan dinleme safhası için yatağa geçeceksin,
    8-10 saatin uzanıp yatakta geçecek,
    ama bu sırada vücut rahatlamasının bir sembolü olan osuruk olayı kültürel sebeplerden dolayı engellenecek,
    gaz içinde patlayacak..

hayır yani bu evlilik denen nane seni başka kadınlara ilgi göstermeni hem engelliyor, hem de rahat rahat yatakta takılmana da izin vermiyor.

bilader cidden insanlar neden evleniyor o halde?
    cevap vereyim:
    kadınlar istediği için.
  • yaninda osuramayacagin kisiyle niye evleniyorsun ki dedirten onerme.
  • evli çiftler yapmayın şu şeyi diyenler var. ulan iş görüşmesi yapmıyoruz, aynı evin içinde yatıp yuvarlanıyoruz. biraz otursan sonra bir film açıp izleseniz film 2 saat en az. eee, osurmayıp da ne yapacaksın acaba? bu nasıl ilişkidir, böyle ömür mü geçer?
  • sonra niye evlilik aşkı öldürüyo olur. lan karının yaninda zart zurt düz gidersen aşk mı kalır ortada.

erkek arkadaşlarımın yaninda ossuruyom ben hep diyen kadınlar var ciddi ciddi. ossurun hanımlar ossurun, oldu olacak ayakta işeyin de tam olsun.

şöylesi osuruktan bir mevzuya ciddiyetle yaklaşmak gibi olmasın da, sevgilinize eşinize kanka muamelesi yaptığınız ilişkilerinizden hayır beklemeyin bence. sen herifin yanında ossurursun geğirirsin belki sana bir şey demez ama gözü dışardaki fransız ladysi kılıklı hatunlara kayar. çünkü sen ona heyecan değil kankisinin verdiği rahatlığı sunuyorsun, gel gelelim ki heyecan aşkın bel kemiğidir. ayni durum erkekler için de geçerli tabi.

ossurmayin oğlum .
  • arkadaş haklı beyler,bir kez osurdum ,ertesi gün yönetici binadan karot aldırıp laboratuara göndermiş,şimdi gece vakti bahçeye iniyorum,park etmiş bir arabayı hafifçe tekmeleyip alarmı bağırmaya başlayınca zaaart,kokuyu duydunuz mu ? :)