• 7 aylık evliyim, cayır cayır osurmaya devam ediyorum. vasat önerme..
  • 1 aylık evliyim, 6 senedir birlikteyiz. karşılıklı osurarak serenat yapıyoruz. çok da şey yapmamak lazım.
  • 15 yıllık evliyim, yatakta sıçıyorum. karımla karşılıklı birbirimizin üzerine işeyip geğirerek öpüşüyoruz. facial cumshot üzerine bir de ağzına işiyorum hatta.

saçma önerme.
  • çok fakir bir aile olduğumuz için evimizde tuvalet yok ve evin içinde sıçarak geziyoruz bırader, sen ne yatağından bahsediyorsun?
  • dogru olmayan onermedir, kesin bilgi.
  • evli değilim. uzun ilişki yaşadığım bütün erkeklerin yanında osurdum. benden soğumadılar. bye.

edit: götünü sımsıkı tutmaya çalışan ne çok obsesif varmış yalnız, sizi gidi anal kişilikler sizi. insanlar osuran varlıklardır. osurabilmek sağlıklıdır. yok iğrençmiş de yok bilmemne de. vallahi bu kadar basit bir şeye bu kadar iğrençlik atfedilmesini şaşkınlıkla okuyorum. herhalde ki mevzu kıçına hakim olamayıp "aşkım bak zaaaart" modunda gelişmiyor sevgili götü tıpalılar. ne kabız çıktınız.
  • evli çiftler yapmayın şu şeyi diyenler var. ulan iş görüşmesi yapmıyoruz, aynı evin içinde yatıp yuvarlanıyoruz. biraz otursan sonra bir film açıp izleseniz film 2 saat en az. eee, osurmayıp da ne yapacaksın acaba? bu nasıl ilişkidir, böyle ömür mü geçer?
  • yaninda osuramayacagin kisiyle niye evleniyorsun ki dedirten onerme.
  • ölümüne pis heriflerin altına üşüştüğü başlık. marifet gibi anlatıyorlar. ehehe.
  • 25 yıldır bekarım, ben bile yukarıda yazılanları yapamıyorum. güldürdünüz yaa iyi ki varsınız*.
hesabın var mı? giriş yap