şükela:  tümü | bugün
  • artik krem kullanilan modasi gecmis olan uygulama
  • dikilen zarın sadece 48 saat dayanma süresi olduğu bilgisini edinen mustakbel damadın 48 saat kızı gözetim altında tutarak kolayca yırtabileceği aldatma türü.böylelikle 0 km, pipi değmemiş ve hatta belki de doktor bayandan bir adet kuku edinen erkek hayatı boyunca kimseyle kıyaslanmadan kafasına göre bu kadınla sevişebileceği zannına kapılabilir.hatta kız mümkünse hiç pipi görmemiş bir kız olmalıdır ki "nasıl yane ? bunnarın hepsi 10 cm demeek" filan diyebilsin.elbette ben sevdiğim insanla ve sadece bir kişiyle birlikte olucam düsturunu edinmiş romantik kadın ve erkekler olabilir, ama görünen odur ki bunların sayısı oldukça azdır, ya da niyetleri o olup da mümkün olmayanların ama bu aldatmacanın rantı, cinayeti şusu busu ile artık ileri derecede bokunun çıkarıldığı ve dürüstlüğü değil de yalanı tercih ettiğimiz zaman boka batacağımızı 35. sınıf filmlerde bile 35 bin kez izlememize rağmen hala aynı andavallıklarda ısrar edilmesini anlamak mümkün değil.ayrıca bu andavallık kadınlardan bunu talep edenler kadar kadınların bunu taahhüt etmesinden de kaynaklanmaktadır.bir gün birisinin kafası atacak ve herkesin pipisini kukusunu kökünden kazıyacak, demedi demeyin.
  • "benim kızlık zarım elastik heralde, baksana kan man gelmedi." yalanını düşünemeyen kadınların başvurduğu maddi manevi zahmetli eylem.
  • gereksiz bir uğraş.hatun salak, kabul eden adam malak, doktor ise oppurtunist ise anca olur...bu filmin sonunda doktor keh keh der, pis erol taş kahkahası atar. hatun kişi adamı kandırdığını sanır, adam da inanmak istediğine inanır ya da aman boşver az kullanılmış der olayı bir kenara bırakır. zor işler gereksiz işler.
  • naylon iplikle derinden dikildigi taktirde soz konusu bayanin dikene de diktirtene de ana avrat sovecegi girisim.
  • karşılaştırılmaktan korkan türk erkeğinin ve sonuçta türk toplumunun en sonunda ortaya çıkardığı eylem biçimi.
  • ısrarla sürdürülme çabasına maruz kalan geleneklerin de katkısıyla, (toplum ve yaptırımları karşısında!) zayıf karakterlerin başvurduğu bir yol olsa gerek. oral ve anal sex yapan bakire kız modelinin bir diğer versiyonu için icad edilmiş operasyon. zar(uri) estetik ameliyatı, beyin masturbasyonu, sosyal zihniyet problemi, ve daha birçok sıfatla nitelenebilir aktivite. ***
  • her sevgilim bi kere versin ama karım bakire olsun istemi ile yanıp tutuşan, kül olan erkekler için düşünülmüş süper hizmet.
  • söz konusu zarın dayanıklılığı son derece düşüktür. özellikle erkeklerde bir osurukluk canı vardır. e göt kasları daha güçlü tabi. o nedenle özellikle damat traşı olmadan uygulanmasında fayda vardır.