• bakın bu bir dramdır.. rezalettir.. en baba umut sarıkaya tipi mutsuzluk tanımlarına rahmet okutur.. hayır bir de kaşların bitişinden bir üçgen çizsen, eşkenar üçgen çıkar, o kadar da stratejik bir nokta!!

(bkz: bu bir mesaj olabilir mi)
  • sivilce dışlanmamalıdır. bırak sivilce de şahitlik yapsın o güzel ana. üçünüz o anı ölümsüzleştirin.
  • sorun teşkil edeceğini zannetmediğim gelişmedir. seven, isteyen o şekilde beğensin, detaylara takılıp canınızı sıkmayın.
  • iyi bir iş görüşmesi öncesinde gözünüzde arpacık çıkması ve bunun da mikrop kapmasından iyidir.
  • sivilce sizi yildirmasin gencler, zaturre iken bile teklif edebilen var.
  • belki de hayırlara vesile olmuştur.
  • (bkz: underground sivilce)

o gün çıkan sivilce aslında 2 gün önceden hafif bir sızı yaparak verir haberi...hafif deforme eder burnu önce, aynaya bakarsın yok bi bok diyip geçersin ama içten içe hissedersin bişeyler gelmektedir. ertesi gün sabah bi bakarsın, senin tip hafif bi değişmiş, hafif bi gargamel hafif bi hugo. yoksa bu?!..evet.
    yoooo öyle başını sıktım cerahati attım geçti..yemezlerr..krem sürsen derman olmaz beybi lakin 3 santim önüne "dikkat kasis var" tabelası çakmalıktır. o gün geldiğinde sabah aynaya bakarsın ve... ve parlak kırmızı oval...ahhh..nasıl anlatılır o...bellissimo...

not: anılarda da yaşar it! photoshopla bile düzelmez!
hesabın var mı? giriş yap