*

• benim gibi tek taş olayına karşı insanların ihtiyacı olan yan yol.

öyle bir yan yola ihtiyacım var ki yolun devamını daha güzel, daha pürüzsüz kılsın. tabii ki kendisini çok iyi tanıdığım için fikirlerim var ancak maalesef toplumdan dolayı işin içine biraz maddiyat da katmam şart, annesi, teyzesi cartı curtu...

edit : amcalar el atıverin "alternetif"ten dolayı tokatlanıyorum. türkçe olmayan kelimeleri kullanmayı sevmiyorum, kullanamamayı hiç sevmiyorum. dikkatsizliğime geldi, affedin.

edit 2 : tavsiye verenlere çok teşekkür ediyorum. mizaha vuranlara da tabii ki, yazım hatalı başlığımı bir tık yukarı taşımışlar :)

edit 3 : google çakallık yapıyor ama yemezler. reklam
  • (bkz: bmw)*
  • (bkz: iphone 6s)
  • olsa olsa çift taş , dört taş diye devam eden önermedir.
  • (bkz: alyans)

tektaşa boşuna para vermemiş olmanın dayanılmaz hafifliği...
  • tek tas olayina karsi olmak; kliselere, sembollere ve maddiyata karsi olmaktir aslinda.
    yerine sunulacak herhangi bir sey olaya degil sadece tek tasa karsi durmaktir.
    olaya sicak bakiliyorsa tek tas yerine elmas yuzuk ya da yakut kolye alsan neyi farkli kilmis olacaksin ki.

benim icin alternatifi yok. zira biriyle evlenmek icin parmagimdakinin degil kalbimdekinin buyuklugu ve ne oldugu onemli.

ama arayistakiler icin sozum ona tanim; kuyumcudan her turlu temin edilebilecek tek tas haric her sey.

bazi sozluk yazarlarinin insani gerizekali yerine koymasindan mutevellit edit:
    elmasla pirlantanin ayni sey oldugunu biliyorum. lakin tek tasla seklen farkli olduklari sadece ben gormuyorumdur umarim.
    pirlanta cikarilirken yasanan magduriyetten de gayet haberdarim. ona bakarsak onumuze gelen her sey ugruna birileri oluyor, kolelik ediyor. su bile icmeyelim o zaman.
    kaldi ki tek tas takan ben degilim sakin olun beyler.
  • tek taş almayın. boşanınca o tektaşı satıp parasını suriyelilere veren kadınlar var. *

sevdiğim bütün yiyeceklerle bir sofra kurup ben içinde yuvarlanırken sözkonusu soruyu sorarsa %90 evet derim. yemek yerken aşırı mutlu oluyorum.

birileri bu entryi şu an olmayan kociş adayıma zamanı geldiğinde iletirse çok sevinirim.
  • (bkz: tek kaş)
  • (bkz: frey wille)
  • bu işler zorla olmamalı erkek seviyorsa zaten kadın istiyor diye almamalı ona jest olarak yapmalı ki değerli anlamlı olsun dimi.. sevgi kıymetlidir.
hesabın var mı? giriş yap