şükela:  tümü | bugün
168 entry daha
  • benim bu. * napalım, sushi restoranı kaynayan bir şehirde en farklı bunu bulabildim.
  • gidilen yerin önemi yok, o anı özel kılmak mesele.
  • dışarıda kebapçıya götürüp ne eti olduğu bilinmez olan ile yıldönümü kutlayacağına evde romantik bir ortamda kendi el emeği ile hazırladıklarını sunarsa daha büyük sükse yapacak olan erkektir.

az kafanızı çalıştırın. kadınlar tav olur böyle şeylere...

ama siz şimdi "nikahlı karım amk niye tav etmeye çalışayım" dersiniz...

ulan düşünüyorum da; bazılarınız gerçekten nafaka lanetini hak ediyor ha!
  • adam gibi adam hareketidir diyebiliriz
  • sevgilimi daha ikinci buluşmada* kebapçıya götürmüş biri olarak gelecekteki ben olabilirim.
  • evlilik yıldönümünde mangalı evin bahçesinde yakıp kebapları pişirip eşini elleriyle besleyen erkeğin yanında hiçtir. *
  • mekanların, eşyaların önemli olmadığını önemli olanın sevgi ve saygı olduğunu zamanla anlıyor insan belki beş sene önce farklı tepki vereceğim şeyleri artık daha farklı açıdan bakmayı öğrendim. her zaman en doğru kişiyi bulamayabiliriz hatta en doğru kişi de olamayabiliriz kimse mükemmel değildir ama her zaman en doğru ilişkiyi yaşayabiliriz bu bizim elimizde.
  • en asil duyguların adamıdır. bir demet gülü ekmeğin arasına koyup yiyemezsin. acilen bu klişeye bir son vermek gerek.
  • mali krizde olduğumuz 2. evlilik yıldönümünde herşeye rağmen güzel bir yer ayarladım. eşim menüye baktı .
    -çok yüksek fiyatlar kalkalım ya. başka yerde yiyelim gerek yok.
    dedi. ne kadar ısrar etsemde, herşeyi ayarladım desemde kararından dönmedi. kalktık kadıköy’e kokoreç yemeye gittik.

belki bir kebapçı değil ama evlilik yıldönümünde eşimi kokoreçciye götürmüşlüğüm var.
  • kafayı nafaka ile bozmuş genç irisi ergenleri üzen yüce insandır.
2 entry daha