• mali krizde olduğumuz 2. evlilik yıldönümünde herşeye rağmen güzel bir yer ayarladım. eşim menüye baktı .
    -çok yüksek fiyatlar kalkalım ya. başka yerde yiyelim gerek yok.
    dedi. ne kadar ısrar etsemde, herşeyi ayarladım desemde kararından dönmedi. kalktık kadıköy’e kokoreç yemeye gittik.

belki bir kebapçı değil ama evlilik yıldönümünde eşimi kokoreçciye götürmüşlüğüm var.
  • kafayı nafaka ile bozmuş genç irisi ergenleri üzen yüce insandır.
  • gurbet şartlarında kabul edilesi kutlama
  • eşi vejeteryan veya vegan değilse yanlış bir şey yapmayan erkek.
  • adana seviyordur
  • çok şık hareket. ne yapsaydı kuru fasulye yemeye mi götürseydi.
  • polyanna'ya bağlayınız, en azından işkembeciye götürmemiş...
  • eğer yıldönümünde eşini kebapçıya götürüyorsa geri kalan 364 gün sokağa çıkmıyorlar. o yüzden şikayet yerine elindekilerin kıymetini bilmesi gerekir. bu da olmasa haliniz nasıl olurdu diye düşünmeden edemiyorum.
  • benim babam annemi, tatile götürüyor. beni de yanlarında sürüklemek için “sen de gel tzu içersin” diyorlar. alkol oyununa kanıyorum ve ben de peşlerinden bu yaşımda gidiyorum.

ezcümle, kebapçı otel kitapçı bar fark etmez önemli olan düşünmek. afiyet olsun.

ps: bugün 39. yıl dönümleri olan anne babamı burdan da kutlarım. :)
  • kebapçı denilince aklınıza bağcılar'da mahalle arasındaki kardeşler 2 kebapçısı geliyorsa bilemem ama etin ve kebabın en alasını yiyebileceğiniz, dört dörtlük hizmet alabileceğiniz ve 5-6 bin lira hesap ödeyerek çıkabileceğiz kebapçılar da var.
    çok da şeyetmeyin yani.

lüks diyince aklınıza sadece ıspanak yatağında dana yarağı gelmesi sizin özentiliğinizden kaynaklanıyor.
hesabın var mı? giriş yap