• isviçreli bilim adamlarının yaptığı araştırmalara göre ortalama 2 yıl imiş. 2 yıldan sonrasının aldatmaya kadar yolu var imiş.
  • çok biliyor bu isviçre bilim adamları. hangi karıyı 2 yıl boyunca sikebilirsin ki. olsa olsa 1 haftadır.
  • şehir efsanesi olmuş gitmiş bir konu. insanlar kendi yaşadıklarını bir başkasının gözünden anlatmayı ve anlamayı çok seviyor gördüğüm. evlilik öncesi cinsel yaşamı neredeyse sıfır olan bireylerin sonrası için kaderi de piyango misali. salt aşk-sevgi dwe kurtarmıyor sonraki şekil bozukluklarını tabi. fakat her şeyin bilincindeki çiftler için, aşk-sevgi ile birlikte sürekli olarak beraberliklerinin ateşini daimi tutan bir yanı olduğu yadsınamaz. yani siz bu kavramları birbirinden ayrı gösterseniz de aslında bir bütün; ister kabul edin ister etmeyin.
  • sabah öğle akşam + gece olarak en az 3 doz olarak uygulanan seksle başlayıp, 2 yıl sonra 5-10 saniyede erken boşalmayla biten birşeydir.
    adam beni çok hor kullandın, sanki 1 kişi değil 3 kişiyi doyuruyorum diye isyan ederdi.
    kolum uyuşuyor kalpten gitcem yeter derdi.
    arada cebinde mavi haplardan bulurdum, bende zaten yemeğine falan katmayı düşünüyordum kendi rızasıyla aldığını farkedince sevinçten ses etmedim.
    artık bende alıştım, meğer adamın normali böyleymiş, yeni evliyken ben ona çok yüklenmemden oda kendine vazife sayıp depara kalkmış, öyle kalaydı iyidi ama adamdan olcam diye ele devam.
  • gelmis bu basliga da yine bi tane "onemli olan sevgi saygi" geyigi yapan emekli dayı. ulan ne saygıymış ya. sex diyoruz onemli olan saygi, bosanma diyoruz saygı, siddet diyoruz saygi yeter kardesim
  • son çocuk olana kadar
  • ilk çocuk olana kadardır. hatta ilk gebeliğin 5.-6. aylarında biter.
hesabın var mı? giriş yap