şükela:  tümü | bugün
 • 5 yıllık sevgililik döneminden sonra ayrılmayı değil de evlenmeyi seçen nadir salaklardan biri olarak ve uzak durmak gerekliliğinin canlı bir örneği olarak size kendimi sunuyorum.

  bir erkek için anlaşılması güç kabul ettirme mekanizmasına yenik düşülebileceğini net olarak aktarabilirim size. seks sizi yeniyorsa evlilik sadece bir erkek için sahip-köle ilişkisinden öte geçemez. ha cinsel dürtülerinize sahip biriyseniz dayanımınız sadece işkence sürenizi arttıracaktır.

  inanılması güç derecede delirtecek ağlamalar, delirmeler, bağırtılar sırf siz istenileni veresiniz ya da kabul edesiniz diyedir. aymanız bu durumu kabullenmeniz çok zaman alacak ama maalesef bu sefer de işçi-işveren ilişkisi yaşayacaksınız.

  bu feminol dönemde yaşamak 'white women rising' disturuyla ayrımcılığa dönüşmek birey olma şansınızı sıfıra indirecektir. yenildiğiniz ya da ısrarlar sonucu kayıtsız kalamadığınız seks denemelerinizde içeri bırakmamak için çırpınırsınız adeta. ki dünyaya bu pislikten bir tane daha gelmesin diye.

  siz zaten kötüsünüzdür ancak sizden beterini görünce kıçınızın üstünde oturamadığınızı görürsünüz. lanet bir ev kokusu her hareket ettiğinde iğrenç bir ses çıkaran yatak, dolaptaki geçen aydan kalma iğrenç kokulu bir yoğurt ve kendinizden tiksindirecek kadar kısa bir sürede çıkan göbek. ve evin içinde seks yapmaya bile tenezzül etmediğin kadının dışarı çıkarken ki süs yarışı.

  evlilik eğer kendini birey sanmayan bir kadınla yapılırsa özgür benliğinizi yok edecektir ve ondan çıkan da onun egoizmiyle pisliğiyle büyüyecektir.