• şu durumları meşrulaştırmaya çalışan gavatlara acıyorum.inşallah sizin de eşiniz "tercihlerine saygı gösterilmediğinden yakınır." veya "ten uyumunu bulamaz" da sizi aldatır.
    ayrıca erkekler yapınca yüzlerce küfür edenler kadın yapınca aptal bahaneler buluyorlar.iki tarafın yapması da piçlikten başka birşey değildir.
  • hayret, yazılmamış ama orospudur. evliyken başka kadınla yatan erkek de erkek orospusudur.
  • biriyle tanışmıştım zamanın birinde... 16 yaşındaki bir kız babasıyla birlikte annesini terketmişti. sebebi de babası kansere yakalanmış, hastaneye gitmiş bir sürü tetkik vs. kısır olduğunu, hiç çocuğu olamayacağını öğrenmiş. annesi de itiraf etmiş kızın başkasından olduğunu.

yani istediğin kadar sakla, ilahi adalete inanıyorum ben ve er ya da geç hiç şaşmıyor...
  • psikoloji bozmaması gereken kadındır. asıl psikoloji bozması gereken şey 7/24 kizlarsoruyor.com sitesini takip etmektir.

edit:bahsettiğim böyle kadınların varlığının psikoloji bozmaması gerektiği. kadınları savunduğumu kim nasıl anlamış bilemedim.

edit2: bana gerizekalı ve salak, anneme ise salak diyen sığ insanların beni tartışmamakla suçlaması gerçekten inanılmaz. o kişiyi doğuran annenin acısını paylaşıyorum ve ellerinden öpüyorum.

edit3: başlık başa kalmış hiç söylemiyor sunuz.
  • aptal olmayan bir erkek için sorun değil.

şöyle ki; eğer eşinizden bu konuda şüpheleniyorsanız çocuğu alıp hastaneye gidiyorsunuz. öncelikle ufak bir ihtimal de olsa kan grubundan da anlaşılabilir bu durum.

- dna testi yaptırmak için minikten de sizden de ufak bir kan numunesi alınıyor. kimliği tespit edilemeyen cesetlerde bu işlem yaklaşık 45 gün sürer. bu durumda ne kadar süreceğini bilemiyorum.
    - test sonucunda %99 uyumluysa numuneler tebrikler! çocuğun babasısınız.
    - eğer daha düşük bir rakam elde ettiyseniz o evrağın bir örneğini alıp karınıza götürüp ''al bunları götüne sok'' diyorsunuz. miniğin kafasını okşayıp yanağından bir öpücük alıyor ve sahibine iade ediyorsunuz.
    - test sonucunu içeren evrağın orjinalini avukatınıza verip boşanma davası açmasını talep ediyorsunuz.
    - mahkeme kadını kusurlu sayıp onlarca bin liralık bir tazminata hükmedecektir. büyük ihtimal ilk celsede boşandınız.
    - daha sonra nufüsa gidip çocuğu/bebeği evlatlıktan reddediyorsunuz.

kadının durumu;
    - evliliği sona erer.
    - ciddi sayılabilecek bir tazminatı ödemeye mahkum edilir.
    - ''eski'' sevgilisine olayı anlatır.
    - eski sevgilinin de çocuğu kabul etmeme durumu olasıdır. netice itibariyle istenmeyen gebelik/kaçamak ilişki. o adam da evli kadınla yaşadığı seksin/bir anlık zevkin sorumluluğunu almak istemeyebilir. ''sonuçta sen evli bir kadınsın nereden bileceğim vs.''
    - ailesi durumu öğrenirse onlar da siktiri çekebilir.

challenge seven kadınların hoşlanabileceği bir durum olabilir.
  • bu tür olaylarda bunun sebebi toplum ve erkeklerdir diyenler kadar sinirimi bozan bir şey yok. madem erkekler toplum bu kadar baskın kadın nasıl böyle bir şey yapıyor? ulan madem kadın kendi istek ve arzularına göre yaşamak istiyor neden başta karşı koymuyor?
    çünkü bu tür olaylardaki kadın ve erkekler çıkarcı kişilerdir işlerine geldiği zamanda işlerine geldiği gibi davranırlar şahsi faydaları, keyfi istekleri nasılsa onun için yalan söyler insan kullanırlar. bunları savunanlarda kendi yediği boku bilen insanlardır.
  • çevremde duyduğum ve dahi gördüğüm örnekleri göz önüne alınca her iki linkteki kadının da gerçek olma ihtimali oldukça yüksek geldi gözüme. kocasını aldatan 150 kiloluk komşu teyzeler gördü bu gözler. kendisine kol kanat geren, aşık olan adamı aldatan felçli kadınlar gördü. o sebeple linkteki hikayelerin gerçek olduğuna inanmak güç değil.

ayrıca istanbul'da orta üst-üst sınıfa hitap eden bir sağlıklı yaşam merkezi, fitness salonu, tenis cart curt kursu, bilmemney kulübü gibi mekanlara gidip gözlem yapma şansı elde ederseniz türk erkeğinin daha mutaasıp olduğunu gözlerinizle görürsünüz. sarışın ya da 1.80 den uzun 20li yaşlarda erkek gören, koca parası yiyen evli ablalar direk bu yurdum çocuklarına yapışmaktadır. kocam şehir dışında, "hastasonu beraber bilmemnereye kaçalım", "ay ne şeker şeysin sen", "tatlım sırtıma yağ sürer misin", "ay ben seni geçen bilmemnerde görmüştüm" cümleleri havada uçuşur bu mekanlarda. kocalarının kudretinden korkan yurdum delikanlıları yılışık kadınlar yüzünden nereye kaçacağını bilemez. kimisi de kaçmaz tabi, orası ayrı.

hiç öyle baskıcı toplumda büyüyen türk kadını, koca dayağı baba dayağı yiyen, ezilen, zavallı türk kadını muhabbetlerine de girmeyin sakın. bir kadın bu bilinç düzeyine sahipse eğer; bu düzeni değiştirmek için savaşır. illa ki gider feminist oluşumlarda yer alır demiyorum. yukarıdaki kötü örneklerin karşısında her anlamda hayran olunası türk kadınları da tanıdım. baba ve koca dayağına boyun eğmeyip örgü parası ile kendine büfe açan, çocuğunu okutup hayatına devam eden, hiçbir eğitimi ya da sosyal güvencesi olmamasına rağmen mükemmel bir anne olan, annelik sosyal kimliğini reddedip yurtdışında sayılı üniversitelerde çalışan, mücadele veren, kendisi için değil başka kadınlar için direnen, sosyal statüsü, eğitimi ne olursa olsun, mesleği, yaşı, hayata bakış açısı, siyasi görüşü ne olursa olsun dimdik ayakta duran, durmaya çalışan, kocasına davranışları ve hareketleri ile kadınlara saygı duymayı öğreten, hiç evlenmeyen ya da defalarca evlenip boşanan dört dörtlük kadınlar da tanıdım.

lafım şehir ya da kasabalarda, mahallelerde büyüyüp de ağlayan, mahalle baskısı, aile baskısı diyen kadınlara. bu kadınlar içerisinde bahsi geçen toplumsal roller ve baskıya maruz kalan, ezilen kadın zaten mücadele vermiyorsa, bunu kabulleniyorsa, ben varım, buradayım demiyorsa ne hali varsa görsün. babam bana okumayacaksın deseydi amcama giderdim, amcam aynı şeyi söylese teyzeme, tüm ailem karşı çıksa devlete, devletten bir imkan bulamazsam stklara... hiç olmadı kendi ayaklarım üzerinde durur, çalışır okurdum örneğin. bir yol bulurdum yani. tırmalardım heryeri. sen susacaksın, evde oturmak rahat gelecek, aman gelenek aman ata aman koca diyeceksin, içinde olduğun çukura iyice batıp ağlandığın erkeklerin namussuzluklarını taklit edeceksin, ben senin için üzüleceğim?

sonuç olarak bu ve benzeri kadınlar kahpeliklerini toplumsal baskı bik bik bahanelerinin arkasına gizlemeye çalışıyor. aynı mantıkla sosyal çevresi yüzünden serseri olan, sokakta yürürken laf atan, trafikte magandalık yapan erkeklere de; "ama yazııık, onlar toplumsal, sosyal çere yüzünden bööyleee" diyelim.

sosyal çevre elbette bir etmen. fakat iyi insan ya da kötü insan olmak sana bağlı. kadın erkek demiyorum bakın. insan. her şeyden önce bir başka insanı kandırıyorsun. aldatıyorsun. ben sigarayı bıraktıktan sonra eşimden gizli iki kez sigara içtim diye iki ay gün aşırı kabus gördüm, vicdana azabı çektim. ki ortada olan sorun benim sağlığımdı. sen kalkıp bir hayatı paylaştığın insanı namussuzca aldatıyorsun, sonra da bir başkasının çocuğunu al bu senin evladın diye kandırıyorsun. bu vicdansızlık her şeyden önce. bu bir vicdan meselesi. iyi insan-kötü insan olmakla ilgili bir durum. kadın olmak, erkek olmak, toplumsal baskı, kadına şiddet vs değil bu konu. kötüsünüz. kötü kalplisiniz. dürüst olamayacak kadar acizsiniz. zavallısınız.
  • herkes bu kadın için orospu tabirini kullanmış ama bu kadın orospu değildir. orospu bu işi zevk, aşk için yapmaz. para için yapar. hizmet verir, parasını alır, hayatına devam eder. bu karıya sürtük, yosma, kaltak demelisiniz. evliyken gizlice, usulca başka adamın altına yatıp zevkten inlerken aklından kocası, gelecekte karnındaki bebeği, etik değerler geçmiyordu. böyle sürtüklerin ellerinden çocuklarını alacaksın.. devlet himaye etmeli, yetiştirmeli bu çocukları. kocasına da tazminat ödemeli. parası yoksa genelevde çalışma zorunluluğu getirip, amıyla kazandığı parayla tazminatı ödetmeli devlet.. madem seks istiyordun, devlet baba sana istemediğin kadar verir..
  • doğuracağı çocuğu türk medeni kanununa göre evli olduğu erkeğin kaydına yazdıracak kadındır.
  • sizin karılarınız da o "süper" kadınlardan olur umarım bunu normal karşılayan ahlaksız gavat kardeşlerim. saygılar.
hesabın var mı? giriş yap