• psikoloji bozmaması gereken kadındır. asıl psikoloji bozması gereken şey 7/24 kizlarsoruyor.com sitesini takip etmektir.

edit:bahsettiğim böyle kadınların varlığının psikoloji bozmaması gerektiği. kadınları savunduğumu kim nasıl anlamış bilemedim.

edit2: bana gerizekalı ve salak, anneme ise salak diyen sığ insanların beni tartışmamakla suçlaması gerçekten inanılmaz. o kişiyi doğuran annenin acısını paylaşıyorum ve ellerinden öpüyorum.

edit3: başlık başa kalmış hiç söylemiyor sunuz.
  • doğuracağı çocuğu türk medeni kanununa göre evli olduğu erkeğin kaydına yazdıracak kadındır.
  • evliyken başka kadınları da hamile bırakan erkeğin karısıdır sanırım.
  • kocişi beyazsa bebişin zenci pipişinden olmamasına dikkat etmelidir.

ayrıca (bkz: amlarına koyayım onların çok ayıp ediyorlar)
  • (bkz: kuzgun)

kadını buna yapmaya itecek etmenler;

1-kadının tercihlerine saygı gösterilmeyen toplum,
    2-tercihini doğru yaptığına inanarak evlenmiş ama sonra ten uyumunu bulamamış kafası karışık kadın psikolojisi..

aslında daima kadın erkeği seçer. bu vakalar bunun ispatı. evrimsel biyoloji okuyun biraz rahatlayın. böyle boş beleş vakalarla da canınızı sıkmayın şu 3 günlük dünyada.

sözlüğün woody allenı
  • dua etsin de çocuk en azından kendine benzesin. yoksa çıngar kopacak demektir.
  • (bkz: meryem)
  • biriyle tanışmıştım zamanın birinde... 16 yaşındaki bir kız babasıyla birlikte annesini terketmişti. sebebi de babası kansere yakalanmış, hastaneye gitmiş bir sürü tetkik vs. kısır olduğunu, hiç çocuğu olamayacağını öğrenmiş. annesi de itiraf etmiş kızın başkasından olduğunu.

yani istediğin kadar sakla, ilahi adalete inanıyorum ben ve er ya da geç hiç şaşmıyor...
  • şu durumları meşrulaştırmaya çalışan gavatlara acıyorum.inşallah sizin de eşiniz "tercihlerine saygı gösterilmediğinden yakınır." veya "ten uyumunu bulamaz" da sizi aldatır.
    ayrıca erkekler yapınca yüzlerce küfür edenler kadın yapınca aptal bahaneler buluyorlar.iki tarafın yapması da piçlikten başka birşey değildir.
  • hayret, yazılmamış ama orospudur. evliyken başka kadınla yatan erkek de erkek orospusudur.
hesabın var mı? giriş yap