şükela:  tümü | bugün
  • bu tamamen hormonal bir durumdur. aşık olmak degil seninki, saplantı gibi dusunebilirsin. kacamak, yasak, gizli işler sana heyecan veriyorsa bunu araman normal. ama evli birine aşık oldum ne yapacagim diye bir şey yok. benzer ozelliklerde baska bir kadın yahut erkek gordugunde yine aynı hisleri yasayacaksın zaten. tamamen amatorce ve bilincsiz bir yaklasım yani isin acigi. dikkat etmek lazım ne getirir ne goturur bu işler. tecrubesizliginiz götünüze mermi ve bıçak yarası olarak yansıyabilir de..

ac bir galaksili uzaylı belgesel videosu şöyle bir kainata bak, incele birazcık düşün. senin kime aşık oldugun, ne sikim yedigin ya da kimlerle ne yaşadıgın inan çok muhim bir detay degil. yani bu sistemin zerre onemsedigi bir parça degilsin bireysel olarak. bu tripler cok komik oluyor, bu tapinmalar, bu kutsamalar. işte birini sevdim ölüyorum tripleri cok komik. onsuz olmazlar falan. neyse demek istedigim bunlar hormonal mevzular, kutsiyet yüklemek manasiz.

(bkz: tamam mı lan)

+ olum basligi niye siliyorsun? gel konuşucaz sadece.
  • evli iken evli olduğum eşime tekrar tekrar aşık olarak içinde olduğum durumdur. boşandık yakın geçmişte... iş bu sefer boşanmış iken boşanmış olduğun eşine aşık kalma durumuna evrilmiştir. dertliyim be sözlük.