• mantıksız bulan ergenleri er yada geç bekleyen sürpriz.
    eve seks işçisi almadığınız gerçeğini hazmetmeniz zaman alabilir
  • evlilikte bir süre sonra seks bir ödül veya ceza olarak kullanıldığı için mecbur kalacağınız eylemdir. mesela hanım koltuk yenilemek mi istedi ? siz buna hayır dediniz bir ay elinizi seversiniz ama hiç ikiletmeden tamam mı dediniz sabahında oral seksle uyandırılırsınız .

yani öyle diyorlar bir bekar olarak okuduklarım ve duyduklarım bu yönde .
  • eşin yeterince çekici olmadığını veya bir sebepten ötürü artık onu arzulamadığınızı gösterir.

ayrıldığım ilk eşim allah için venüs gibi kadındı (bkz: yiğidi öldür hakkını yeme). 1.82 boy, açık ten, açık kumral saç, 20 yaşın diriliği, neyse anlatmaya devam edersem asılırsınız, e malum 31cileri de çeken bir başlık olmuş. fakat bildiğiniz kezbandı. aradan 17 sene geçtikten sonra geçen yıl bir vesileyle buluştuk. vücut aynı, biraz suratı çökmüş ama olur o kadar.. ancak kezbanlıkta değişen birşey olmamış.

bununla biz her fırsatta sevişirdik. en kötü günümüz 1, ortalamamız 3, bazı günler 4-5 giderdi yani. tabi benim de o zamanlar 20'li yaşların en başında olduğumu belirtmeliyim. yani buradan sözlük kadınlarına mesaj felan göndermiyorum. zaten yaş oldu 40. şimdi 1 posta gidersem başarı sayıyorum.

diyeceğim o ki, bırakın mastürbasyon yapmayı; sevişmekten bile usanmıştım. tamam mastürbasyon yoktu ama tek ortak noktamız saatlerce sevişmekti.

aradan yıllar geçti, bir kez daha evlendim. bu kez güzellik önemli değil; önemli olan kafaların uyuşması deyip oturup sohbet de edebileceğim biriyle imzaları attım.

bu seferki eşim yaklaşık 150 boylarında, esmer, kilolu sayılabilecek (obez değildi, balık etinin bir tık üstü) ölçülere sahip, bildiğiniz klasik türk kadınıydı. güzel sayılmazdı, ama çirkin de değildi.

ortak noktamız çoktu. heavy metal dinlerdi, south park tüm bölümleri ezbere bilirdi, bu gibi şeyler. oturup da saatlerce felsefe tartışmaları yapmazdık, fakat gündelik zevklerimiz, film izleme alışkanlıklarımız, doğaya düşkünlüğümüz, vs. örtüşürdü.

başlarda biraz heyecan duyarak sevişiyordum. ancak çok kısa bir zaman sonra aslında kendimi zorlayıp kandırdığımın farkına vardım. tamam oturup konuşuyor, gülüyor ediyorduk ama yatakta mutsuzdum. bugüne kadar mercedesten inip bmwye, ondan inip maserati ve ferrariye binmiş biri olarak renoya binmek içime sinmemişti.

tamam reno arıza yapmıyor; yolda bırakmayıp az yakıyordu.. ama nerede o ara gazlar, nerede o akselerasyon, hani o pininfarina çizgileri..

uzun lafın kısası, akşamları bir iki bir iki derken neredeyse her akşam eşim uyuduktan sonra bilgisayar karşısına geçip asılmaya başlamıştım. bahane çıksa da ailesine gitse; hem kafa dinlesem, hem de asılsam diye gözünün içine bakıyordum.

nitekim evlilik de bu şekilde yürümedi. tek celsede ayrıldık.

eşlerden biri evlilik süresince düzenli olarak mastürbasyon yapıyorsa o evlilikte yolunda gitmeyen bir şeyler var demektir. büyük ihtimalle mastürbasyon yapan eş partnerinden artık hoşlanmıyordur. bu kadar nettir.

bir diğer ihtimal kadın yeni çocuk doğurmuştur. "kırımı yınlız bırıkmıyciim" diye doğuma giren erkek bu mucizevi olaya tanıklık edip ebesinin örekesini görmüştür. bu gibi travmatik olaylar da seksten kaçınıp mastürbasyon yapmaya sebep olabilir.

genelde erkeklerin perspektifinden bakıp, yaşadıklarımı da katarak yorumladım. sanırım kadın eşler mastürbasyon yapmaz, doğrudan başka biriyle birlikte olur.
  • araba aldıktan sonra hala babanın arabasını kaçırmak gibi...
  • evde ahlak zabıtası gibi dolaşıp annesinin iffetini koruma amacında olan bir çoçuğunuz varsa kaçınılmazdır.
  • ilerde evlenirsem dönüşeceğim tür. seksimi de yaparım mastürbasyonumu da. ikisi gayet de farklı. herkesin biraz yalnız kalmaya ihtiyacı vardır. evli olanların da.
  • arkadaşımın eşinden boşanma sebeplerinden biriydi. diyordu ki; "ben onu istiyorum ama adam bilgisayarı açıp mastürbasyon yapıyor". bu eylem kadına şu türden bir hakaret gibi; "seni o kadar istemiyorum, o kadar çekici değilsin ki, seninle yapmaktansa elimle yaparım daha iyi." sonu ayrılık, boşanma vesaire.
  • halk arasında evli 31'i olarak geçen hadisenin mastarı.

hanımlar; başım ağrıyor, kirpik diplerim depreşiyor, kıl köklerim feveran ediyor dedikçe de olması kaçınılmaz.
hesabın var mı? giriş yap