*

şükela:  tümü | bugün
  • efsane "performance car"ın devamı sayılan, testlerinde hiçbir derginin kullanmadığı kadar enteresan şeyleri hesaplayan (yanal g oranı, bilmemkaç metrelik bir t.i.r.'i sollarken tehlikede maruz kalinan zaman vs) dünyanın en iyi otomobil dergilerinden biri
  • içki muhabbetlerinde hep bir ağızdan şarkı söyleme moduna geçtiğimizde illa ki ''çarşambayı sel aldı...'''yı söyleyen, geçen senenin ''azmi''si, bu senenin ''jak''ı (bkz: süo), muhteşem hırkalara sahip, ''şöyle,bu bağlamda,derim ki ben..'' gibi lafları mutlaka konuşmalarında geçiren, pek eğlenceli,pek duygulu, hayatımın en mükkemmel tesadüfünde kilit rol oynayan,mübarek insan..
  • compaqın yeni model pclerinin genel adı.
  • evolutionun kısaltması olarak kullanılan kelime.
  • yakın zamanda çok ses getirecek bişey. ne olduğunu şimdiden söylemek yakışık almaz tabii ama ben gördüm, çılgın atıyor.
  • sirpca'da "i$te!" demektir.
    orn. evo, tu sam = i$te burdayim
  • görünce yıkılıcağınız sisteme sahip mekanın ismi...
  • en sonunda açıldı. ayrıntılar için.. http://www.evostreet.com/
  • milliyet gazatesinden "tablet bey, bir çorba lütfen" başlığıyla dalga konusu olmuş restoran şekli... (bkz: son gulen iyi guler)
  • nisantasindaki evo kucuk ama ferah , hos ortamiyla dikkat cekici bir mekan . ama pahali sarap icip guzel yemekler yenecek bir yer olmasına karsin 18 yasa yeni gelmiş genclerin ragbet ettigi bir yer de olması ilginc. bir sure sonra konseptini degistirecegine inanıyorum ve umuyorum . dj icin ayrilmis bolumun barin kenarindaki kucuk yer olmasi barmenle dj arasinda ileride tartismalara sebeb olabilir. dj icin ozel bir yer hazirlanmaliydi ( madem artik djler cok onemli hayatimizda ! ) . servis guzel , guleryuzluler . ama transa gececek kadar dansedilecek bir ortam degil ,daha cok yemek yenip guzel sarap icilebilecek bir mekan . zaten kucuk , birde yemek saatinden sonra insanlarin gozunun icine dogru "artik yemeginizi yiyinde kalkin masalari kaldiracaz burayı club a cevirecez" bakislari rahatsiz edici .