şükela:  tümü | bugün
  • ikinci el telefonunuzu sizden alıp karşılığında hepsiburada* hediye çeki veren bir takas sistemi

az önce hepsiburada da dolaşırken karşıma çıktı ve ne olduğunu denemek adına birkaç bilgi girişi yapayım dedim ve sipariş verdiğimi gördüm. iptal etmek için hepsiburada çağrı merkezini arasam da fayda etmedi. en son çare olarak bana gelen bildirim mailine "yanlişluuukk, dikkate almayuun" içerikli mail attım bakalım sonuç ne olacak. bu arada süreci bilen varsa tavsiyelerine ve tecrübelerine açığım.
  • 2 senedir atıl duran samsung s3 mini telefonumu 170 tl karşılığı sattığım sistem. yurtiçi kargo kodu falan gönderiyorlar. gelişmeleri buradan editleyeceğim.

edit : 150 tl hediye çeki yüklediler. başarılı bir sistem.
  • 5 senelik note 2'ime 217 tl deger biçen firma. hediye çekini bekliyorum artık. gelişmeleri editliycem. *

edit: mobilden yıldız calışmıyor @eksisozluk

edit2: hediye çekini şakırt diye tanımladılar. süresiz denmişti ama 1 yıl geçerli çek.
  • xperia z5 imi yolladığım firma. hepsiburadanın güvenilirliğine bakıp telefonu yolladım. boludan gittiği için kargoda sorun mu oldu dedim ama dün sabah ulaşmış. ikinci günde henüz ne bir email ne de hepsiburada hesabıma tanımlanan bir şey var. :/

sonradan gelişemeler: 3 üncü gün telefonuma ulaşılamadığı ve telefonda tespit edilen benim de yazdığım aksaklıklardan dolayı daha düşük bir meblağ ödeneceğini bunu onaylamam gerektiğine dair bir mail aldım. telefonum ellerinde olduğuna göre neden telefon numarama ulaşılmaya çalışıldığına dair derin düşüncelerle arkadaş telefonu ile aradım. ve bir kaç dakikalık konuşmayla halloldu. bir sonraki gün de hediye çelim tanımlanarak bu macera da sonlanmış oldu. şimdi tek sorun one plus 5 mı alsam yoksa 5t mi beklenmeli.
  • sorunsuz deneyen var mı merak ettiğim sistem.

iphone 6s 64 gb'ı iphone 8 64 gb ile değiştirmek istiyorum da.