şükela:  tümü | bugün
 • ikinci el telefonunuzu sizden alıp karşılığında hepsiburada* hediye çeki veren bir takas sistemi

  az önce hepsiburada da dolaşırken karşıma çıktı ve ne olduğunu denemek adına birkaç bilgi girişi yapayım dedim ve sipariş verdiğimi gördüm. iptal etmek için hepsiburada çağrı merkezini arasam da fayda etmedi. en son çare olarak bana gelen bildirim mailine "yanlişluuukk, dikkate almayuun" içerikli mail attım bakalım sonuç ne olacak. bu arada süreci bilen varsa tavsiyelerine ve tecrübelerine açığım.
 • 2 senedir atıl duran samsung s3 mini telefonumu 170 tl karşılığı sattığım sistem. yurtiçi kargo kodu falan gönderiyorlar. gelişmeleri buradan editleyeceğim.

  edit : 150 tl hediye çeki yüklediler. başarılı bir sistem.
 • 5 senelik note 2'ime 217 tl deger biçen firma. hediye çekini bekliyorum artık. gelişmeleri editliycem. *

  edit: mobilden yıldız calışmıyor @eksisozluk

  edit2: hediye çekini şakırt diye tanımladılar. süresiz denmişti ama 1 yıl geçerli çek.
 • xperia z5 imi yolladığım firma. hepsiburadanın güvenilirliğine bakıp telefonu yolladım. boludan gittiği için kargoda sorun mu oldu dedim ama dün sabah ulaşmış. ikinci günde henüz ne bir email ne de hepsiburada hesabıma tanımlanan bir şey var. :/

  sonradan gelişemeler: 3 üncü gün telefonuma ulaşılamadığı ve telefonda tespit edilen benim de yazdığım aksaklıklardan dolayı daha düşük bir meblağ ödeneceğini bunu onaylamam gerektiğine dair bir mail aldım. telefonum ellerinde olduğuna göre neden telefon numarama ulaşılmaya çalışıldığına dair derin düşüncelerle arkadaş telefonu ile aradım. ve bir kaç dakikalık konuşmayla halloldu. bir sonraki gün de hediye çelim tanımlanarak bu macera da sonlanmış oldu. şimdi tek sorun one plus 5 mı alsam yoksa 5t mi beklenmeli.
 • sorunsuz deneyen var mı merak ettiğim sistem.

  iphone 6s 64 gb'ı iphone 8 64 gb ile değiştirmek istiyorum da.
 • xiaomi için resmî distribütör olan şirket. yıllardır evobt adı altında insanları sürekli mağdur eden bir firmaydı, şimdi isim değiştirip evofone yapmışlar isimlerini. ama bu kötü bir firma oldukları gerçeğini değiştirmiyor. uzak durun.

  önceki yorumları okumak için (bkz: evo bilgi teknolojileri) başlığındaki entrylere bakabilirsiniz.
 • xiaominin bu firmaya distribütörlük vermesi çok ilginç. bunlardan telefon alıp da garantide mağdur olmayan kimse yok neredeyse. garantiye gönderip telefonu daha da bozulup geri gelenler, ekranda çizik var diye bozulan bataryayı kullanıcı hatası sayması vs. onlarca şikayet mevcut haklarında.
 • benim evofone ile hiç işim olmadı bugüne kadar ama xiaomi'nin distribütörü olduklarını duyunca biraz bakındım. ve fakat görünen o ki xiaomi türkiye'de kendisine yanlış bir distribütör seçmiş gibi görünüyor.

  şimdiden hem fiyatlar artmış hem de kötü bir namı olan şirket tarafından güvence altına alınmış.

  röportajda üst düzey yetkili paralel ticaretçilerden kurtuldunuz minvalinde bir şeyler geveliyor ama kendileri de aslında paralel ticaretçi gibi ironik bazı durumlar söz konusu.

  neyse, hayırlı olsun diyelim. zamanla anlaşılacak durum zaten.

  edit: ç
 • büyük ihtimalle, xiaomi’nin distribütörü olamayacak firma.
 • xiaomi’nin resmi distribütör’ü olmuştur.

  yalnız ortada kalan bir durum var.

  istanbul’da açılacak mağazalar xiaomi’nin kendisi midir yoksa evofone mu açıyor?

  bu kısmını bir türlü çözenedim.