şükela:  tümü | bugün
  • sektöre yeni girmeye çalışan bir mama markası.
    bazı doktorlar diğer mamalara burun kıvırıp bunu tavsiye ediyor.

- hangi mama kullanıyorsunuz?
    + similac.
    - similac? o kaldı mı hala yeaa? amerikan menşei.
    + yok ispanya. siz hangi mama tavsiye edersiniz?
    - yeni bir mama var, bunu kullanın (cart, bir yaprak koparır) buyrun.

ulan doktorrr, yılların similac'ını kötüleyip daha ne olduğu belli olmayan yeni çıkmış bir mamayı nasıl göklere çıkardın hayret ettim.
  • bu gun bir cocuk doktorunun yeni dogan bebegim icin onerdigi, benimse hic duymadigim mama markasi.
    oneri sebebi ise tatsız bir mama oluşu ve bebegin mamaya fazla alismasini istememesiymis.
  • şayet başıma bir şey gelmeyecekse, kaliteli bir seçenek olduğunu düşündüğüm biberon maması.

üstteki entry (bkz: evolvia mamanın içinden çıkanlar), beni çok endişelendirdi. fakat bebeğimiz iştahla sadece bu mamayı tüketiyor, diğerlerini istemiyor. iki ara bir derede kaldım yeminlen.
  • deneme amaciyla 2 numarali mamayi 8 aylik kizimiz icin aldik ve bir kere bile mamayi yedirmedik.
    mamanin iceriginde bulunan balik yagindan dolayi kokusunun agir oldugunu sikayet sitelerindeki evolvia temsilcisi soylemis.
    bir mama kokar da bu derece agir olabilir mi bilemeyecegim. bu koku sadece kizimizi degil ayni zamanda esimi de rahatsiz edebilmistir. benzer sikayetleri basima geldikten sonra farkli mecralarda okudum keske daha once arastirsaydim diye kafama siciyorum.
    aldigim yerde 800 gr.lik kutusu (100 tl) olmadigi icin 400 gr. (60 tl) almistik. iyi ki 800 gr.lik 2 numarali mama yokmuş yoksa daha cok uzulecektim. giden 60 tl olsun.

size onerim bu mamaya para odemeden once cevrenizde kullanan baska birileri varsa odunc alip denemenizi oneririm.