• bu ya da bu olabilir.

oğlum henüz 2 buçuk aylık. geçen aydan bu yana sütün yanında takviye olarak mama vermeye başladık. ilk olarak, tavsiye üzerine hipp adlı mamayı kullanıyorduk. 'çocuğun damak tadı gelişsin, mamayı arada değiştirin' tavsiyesi üzerine evolvia adındaki mamayı aldık.

30 ekim akşamı ikinci fotoğraftaki cam parçası kaldı biberonun içinde. hemen toksoz grup'a mail atarak durumu ilettim, en azından özür bekledim. gelen cevap ' periyodik temizlikler her üretim öncesi yapılır, çalışanlar özel kıyafet giyerler, yüksek ısı kullanılır, 1-2 mm'lik filtrelerden geçirilir vs vs.'

tamam en mükemmel sizsiniz ama bu cam ne?

dedim olur ya belki başka bir şekilde girmiştir, kutudan çıkmamıştır. bir daha o markayı almayacaktım ama en azından yeni açılan paketi bitirelim diye mamayı kullanmaya devam ettik.

ama bugün... az önce eşim 1. fotoğrafı gönderdi. bu defa da parlak taş kalmış biberonun içinde.

eğer mamayı biberonla değil de kaşıkla verseydik (bazı aileler bebek biberona alışmasın diye kaşıkla veriyormuş) bu maddelerden biri çocuğun boğazında kalsaydı...

aman diyim suserler, bu mamayı kullanmayın, kullandırmayın.
hesabın var mı? giriş yap