şükela:  tümü | bugün
  • io oyunlarından en beğendiğimdir kendileri. herkes tek tabanca, elinde kılıç, sağa sola dalma oyunu. oyunun yine io mantığında fakat, benim en çok hoşuma giden tarafı, team oluşturma gibi bir durum yok. dediğim gibi, herkes tek tabanca. ve en güzeli, ilk sıradaki adam, en alt seviyedeki adam tarafından kesilebilir. level atladıkça karakterin görünüşü ve boyutu da değişiyor. ilk başta mağara adamı ile başlayıp, sonraki lvllarda viking samurai thor gibi karakterler çıkıyor karşımıza.

not:biraz önce max 21 lvl a kadar gelinebildiğini gördüm. 21 lvldan sonraki karakterler ? ile gösterilmiş. ileride bu lvllar için karakterler oluşturulacak sanırım.
  • agar.io'nun bir tık geliştirilmiş hali çok beğendim. umarım bağımlı olmam.

https://evowars.io/?v=1.3.9
  • en son 34 kill ile 11 levele kadar çıkabildiğim oyun. enine değil de boyuna geniş bir ekran lazım, altındaki adam yüksek seviyeli biriyse sadece kılıcın üzerine geldiğini görüyorsun, ondan sonra boost falan hak getire.
  • şu oyunda birini öldürürken aldığım keyfi hiçbir oyunda alamıyorum. hele 10 saniye kovalayan adama birden dönüp zbam yapmak yok mu aşırı mutlu oluyorum.