• evrene güncelleme gelecek olsa yeni sürümde eklenmesi istenen özelliklerdir.

hiç değilse 1.2 yamasında yakın gezegenlere oksijen ve atmosfer eklenmesi bizi bir süre dünyanın sıkıcılığından kurtarır diye düşünüyorum. aynı zamanda şu eklentiler de hoş durur açıkçası;

1-) yıldız kayması gibi güzel olayların sayısı ve netliği artırılabilir. arada görüyoruz ama ping mi yüksek fps mi düşük anlamıyorum takıla takıla kayıyor.

2-) uzay boşluğuna dev meyve ağaçları projesi. malum 1.2 ile gelmesi planlanan diğer gezegenlerde yaşam sonucu gezegen turizmi sırasında acıkan uzay turistlerimiz için güzel bir besin. aynı zamanda dünyadan bakınca da hoş durur diye düşünüyorum.

3-) gökkuşağı köprüsü. insan bi kaymak istiyor üzerinden. şöyle aydan dünyaya bir kayılabilen gökkuşağı fena olmazdı açıkçası.

4-) atmosferik osuruk dedektörü. bir ortamda koku yayılıyor fakat ne hikmetse kimse osurmamış oluyor. bu eklentiyle birlikte osuruk parçacıklarının etrafı kırmızıya boyanabilir ve biz bu izi takip ederek o götü bulabiliriz. her anlamda götü.

5-) dünyanın çevresine eklenecek satürn halkaları. hem dünyamızın diğer gezegenlerin gözündeki prestijini artırır hem de bizlere görsel bir şölen sunar.

şimdilik aklıma gelen, yeni yamayla gelmesini istediğim özellikler bunlar.
  • o olmasın yeter.
  • dünyadaki yerçekimini katsayısının biraz daha azaltılması.

suyun içinde biraz daha dayanabilme özelliği.

ışık hızı biraz yavaş kalıyor ayrıca artık. onun da biraz daha hızlanması.

yeni hayvan türleri ve insanların mesane kapasitesinin arttırılması.
  • şeytan açıkları kapatılmadığı sürece çok büyük bir güncelleme paketi geleceğini düşünmüyorum.

ama evren 1.2'de olabilmesi yüksek ihtimalli özellikler:

1- din ile kandırılma bugı giderilecek.
    2- sürekli günah işleyen zenginlerin kolay yoldan mekke basesine girişlerinde inandırıcılık seviyesi azalttırılacak.
    3- başkalarının ibadetine laf atanlar moderasyon tarafından kısa süreli susturulacak. (yüz felci vs.)
    4- hacca gitmek için çekilen kuralara torba düzeni getirilecek. türkiye nihayet birinci torbadan kuraya katılacak.
    5- kutsal kitabının içeriğini bildiği halde yanlış yapan dünya serverında süresiz ban yiyecek.
    ....
    6- diğer gezegenlere 500t ile gidilebilecek.
    7- samanyolu galaksisinde yap, işlet, devret düzeni olacak. böylelikle parasını verdiğiniz yıldızı, gezegeni göreceksiniz.

edit: devamı gelecek.
  • merhaba ben evren 1.2 tanrısı. uçmak dururken saçma sapan şeyler istediğiniz için tüm isteklerinizi reddediyorum.
  • ışık hızının limiti arttırılsın.
  • ben müzik eğitimi sektöründeyim. buna göre;

- sabahın 9 unda eğitim almak isteyenler bu yeni evrende olmamalı,
    - anlaşılamayan bir konu hakkında üst üste ve çeşitli şekillerde anlatılan konuların, her şeye rağmen hala daha anlaşılamaması durumu en fazla 15 kez tekrar etmeli,
    - derse herhangi bir sebeple katılamayacaklar nezaket icabı bunu ders saatinden önce belirtmeli,
    - hoşuna giden konularda eğitmenine güvenen ve söylediklerini harfiyen yerine getiren kursiyerlerin aynı kararlılığı hoşlarına gitmeyen ama teknik-teorik kabiliyetlerini arttıracakları konularda da göstermeli,
    - bahsettiğim sektörde hizmet veren eğitmen ve idareci ve patronların inşaat sektöründe olmadıkları, işlerini sevmeleri gerektiği ve bu alanda kazanacakları paralar ile lüks otomobil ya da lüks daire alma hayallerinden çıkmaları gerektiği fark ettirilmeli,
  • yeni güncellemede dünya yok edilsin, herkes bir rahatlasın.
  • darbe yapmasın yeter...
hesabın var mı? giriş yap