• genişleyen evrenden haberi yoktur kesin the secret okumuştur. o mesaj sen yaşarken güneş sisteminden çıkarsa ne ala.
    ama vaz geçmez cevap beklerler. gelirse!

http://farm6.staticflickr.com/…102_e8ebfd30dc_z.jpg
  • " sen önce karşındaki insana doğru düzgün selam vermeyi öğren " denmesi gereken dangozdur , denyodur , kuantumdu , ruhçuluktu derken insanda ağzına kürekle vurma isteği uyandıran sevgi çiçeğidir , yazıktır, yardım lazımdır.
  • (bkz: kenan evren)
  • adamın halleneceği varsa da soğuyacağı tiptir, eziktir. o ne öyle yaa "aşkııımmm evrene mesaj yollayalım". bu şimdi iletildi mesajı da bekler.
  • her yöne 11.000 sms paketi vardır. değilse gönlü boldur. çok tatlıdır, canım benim.
  • (bkz: dua etmek)
    neticede ikisi de aynı şey aslında.
  • biraz sonra aşağıya yazarak anlatacağım hikayenin baş rolündeki insanların halleridir.

öğrenim kredisinin bankadan çekilme anı, her üniversite öğrencisinin en mutlu anları sıralamasında ilk üçe rahat girer.
    üç arkadaş paranın bankaya yatacağı günün bir önceki gecesi, parayı çekebilecekleri bir bankamatiğin yolunu tutarlar,olay mahaline geldiklerinde saat 00.00'ı geçmiştir. sırayla kartlarındaki bakiyenin halen 0 olduğunu öğrenip burulurlar ve bir kenarda ev kirası, su, elektrik ve internet faturalarının nasıl ödeneceği konulu bir beyin fırtınası atmosferi yaşamaya başlarlar. hadi zaten para geldiği gibi gidecektir o ayrı konudur da, neden gelmemiştir ?
    derken bankamatik dolaylarında sırt çantalı, öğrenci görünümlü bir kız belirir, kartını çıkarır, parasını çeker. üç arkadaştan biri, oha lan acaba öğrenimi mi çekti diye düşünmekten kendini alamaz, kızın yanına yaklaşır:

-pardon ya öğrenim kredisini mi çektiniz acaba ?
    -evet, neden sordunuz ?
    -ya az önce biz de denedik de yatmamıştı hala.
    -evrene olumlu mesaj gönderin.
    der ve uzaklaşır. kızın ardından bakakalan aydınlanmış genç arkadaşlarına dönerek:
    -duydunuz mu lan evrene olumlu mesaj gönderecekmişiz.
    -gönderelim hacı.
    -e hadin.
    talimatı yerine getirmek üzere, üçü de cep telefonlarını çıkarıp, evren adlı arkadaşlarına 'olumlu' yazarak mesaj atarlar.
    işlem tamamlanmıştır.
    tekrar deneme zamanı gelmiştir. kıza soruyu soran girişken genç bankamatiğe kartını takar şifresini girer ve o anda bankamatik bozulur, kart da içerde kalır.

(bkz: ben böyle talihin)
    (bkz: evren dediysek öyle evren değil)
    (bkz: bahtsız bedevi olmak)
    (bkz: ne umduk ne bulduk)
  • evrenin derinliklerinden, evrenin sahibinden gelen mesajları kitaplaştırıp peşinde 2bin senedir koşanlar sürüsü arasında bir farkı olmayan insanın halleri. garibin ekmeği umut, cahilin ekmeği inanç müdür sonuçta.
  • bilgisayarımın duvar kağıdını range rover evoque yaparak yolladığım mesajla benim de içinde bulunduğum insan ve halleridir.

de yıl oldu araba yok amk!**
hesabın var mı? giriş yap