şükela:  tümü | bugün
 • karanfil 2 de bulunan kitapçı. ilhan ilhan kitabevinin karşısının hafif yanında bulunuyor. geçen ayki can yayınları indirimlerinden sonra bu ay yapı kredide yüzde otuz indirim var. gelecek ay da iş bankası yayınlarında olacakmış. hayırlısı diyoruz.
 • en son iletişim ve birikim yayınlarına yüzde otuz indirme 4 taksit yapan ama aynı zamanda da halden anlayıp taksit sayısına arttırabilen kitabevi/kırtasiyecidir. kasım ayında metis ve ayrıntı yayınları için aynı uygulamayı başlatan -yani yüzde otuz indirim 4 taksit- bu güzide mekanımız ankara'daki kitapseverler, öğrenciler için candır, dosttur.
 • etinden, sütünden, derisinden her türlü yararlandığım kitapçı. zafer çarşısında indirimdeki yayınevine ait kitapları yine aynı belki daha fazla indirimle bulabilirsiniz ama bu kadar geniş seçeneğiniz olamayağı için tercih sebebi. bir de benim gibi zafer çarşısı kitapçılarından nefret ediyorsanız iyi bir seçenek. alınacak kitaplar listemden indirimdeki yayınevine ait kitapları ara ara gidip ediniyorum. şu ana kadar* gördüğüm yapı kredi, metis, ayrıntı yayınlarının kitapları yüzde 30 indirim kampanyası oldu. kitapların eski püskü değil yeni baskı olması, yıpranmamış bulunması çok iyi. fakat kitaplar ortalıkta durduğundan fazlaca tozlanıyor. ona da yapacak bir şey yok tabi.
 • şimdiye kadar gördüğüm en ilgili kitabevlerinden birisi burası. zamanında bir arkadaşımın "adı evrensel olan her şey güzeldir." demesi üzerine girmiştim, sorduğumuz bir kitabı bulmak için baya uğraşmışlardı. basımının durdurulmuş olmasına rağmen bulup getirebileceklerini söylemişlerdi hatta fakat şehir dışına gitmek durumunda olduğumuz için alamamıştık. güzel de indirim yaparlar. istediğiniz kitapla-yazarla ilgili sohbet edebilir, yeni yazarlar tanıyabilirsiniz buradaki çalışanlar sayesinde.
 • ankara'da en ucuza kitap alınacak yerlerden biri. hatta sanırım en iyisi. yeni basımları bile % 20 indirimle alabiliyorken dost'a ya da imge'ye gitmek pek de mantıklı değil gibi. her ay farklı bir yayınevine ait bütün kitapları % 30'a düşürmeleri ise cabası.

  (bkz: reklam tadında entry girmek)
 • ankara'daki en hesaplı kitabevlerinden biridir. ayrıca çalışanları da oldukça nazik ve yardımsever insanlar ki baskısı tükenmiş bir kitabı bile bulup normal fiyattan satmışlardır. ayrıca dönemsel yayınevi indirimleri yaparlar ki, şaşırırsın hangisini almaya...

  velhasılı kelam bir de internet sitesi kurmuşlar. umarım sanal kitapçılığa yeni bir tat getirirler...

  http://www.evrenselkitap.com/
 • ilgi alanınıza giren konulara ait rafları dikkatle araştırırsanız, kimi arayıpta bulamadığınız kitapları bulabileceğiniz kitapevidir. sakin olmasından -ya da öyle gelmesinden- ötürü rafları incelerken kişi kendini daha rahat hissedebilir. gözlemlerim neticesinde, dükkan çalışanları ile frekansı tutanlar veya düzenli olarak gelenler arasında ufak hal hatır sormalar veyahut film önerilerini içeren konuşmalara şahit olunmuştur. aydan aya bulunduğu sokağa uğrayıp önünden geçerek, o ay içerisinde hangi yayınlarda indirim yapıldığını öğrenmek, kitap almasanız bile kendinizi bu aktiviteyi sürdürmek için tuhaf bir istek uyandırabilmektedir.
 • istediğiniz kitabı size bulmak için gerçekten uğraşılan kitabevidir. gerçekten indirim yaparlar. gerçekten kitap severler. gerçekten naziktirler. ingilizce kitapların zor bulunanlarını bile getirmek için azami gayret sarfederler. son sorduğumda ikinci el kitap işine girmeyi düşünmediklerini ifade etmişlerdir. kitaplarındaki toza ben rastlayamadım.
 • bu aralar iletişim yayınları %30 indirimde olan kitabevi. bir de birikim yayınları. böyle dönüp dolaşır. takribi 1 buçuk ayda bir belli yayınevlerine böyle %30 indirim koyarlar. genelde de zaten tüm kitabevlerine %20 indirimleri bulunmaktadır. yeri, solaris kitabevi'ni geçince hemen solda. ayrıca 5 ekim'de ercan kesal'ın imza günü var saat 15:00'da.
 • fiyatlari gayet uygun olan, internet sitesinden verdigim siparişi iki saat icinde kargoya vererek beni mutlu eden kitapci.