• bir ünlü.
  • guldur guldur biraz toparlayinca bakmaya basladim. evrim akin da girmis kadroya.
    abartisiz oynadigi her skecte guluyor, tutamiyor kendini. gulmeye mi ihtiyaci var anlamadim. kafasini ceviriyor bir seyler yapiyor garip garip. bence bu kadar egleniyorsan al biletini seyirci koltugundan izle bacim.
    onun disinda guzel kadin ama yetenegi az.
  • şaka bir yana, 40 yaşında olan bir zamanların selin'i.
  • ankaralıdır. sempatiktir, nispeten egosuzdur. sevdiğim bir oyuncu ablamızdır. ömrü uzun olsun.
  • (bkz: avrupa yakası) 40. bölümdeki oyunculuğu ile yine bayıldığım, aşırı sempatik ve bence hak ettiği yere gelememiş kadın oyuncu. şu ünlülerin evine gittiği bir programı da vardı (bkz: ev kuşu) annemle oturur onu da eğlenerek izlerdik.
  • söylenenlere göre ibrahim tatlıses'in ömer danış için çekeceği klip için bulduğu daha sonra yürü ya kulum dediği tatlı kız.
  • bir zamanların çıtırı şimdinin mature'ıdır kendileri.
  • en güzel hali avrupa yakası’ndaki halidir kanımca. sarışınlık kendisine çok yakışıyor.
  • son derece sempatik ve güzel oyuncu. enerjisi çok yüksek olduğundan mıdır bilmem hep 20 li yaşlardaymış gibi geliyor bana. rahmetli defne joy foster gibi yüksek enerjili, sempatik ve yaşlanmayan kadınlardan.
  • yetenekli oyuncu.farklı türdeki karakterleri başarılı bir şekilde oynayabildi. örneğin selin , nana ve jülide birbirine benzemez. özellikle nana ikisinden öyle farklı ki... sesini, karakterin özelliğine göre iyi değiştirip kullanıyor. oyunculuk kariyerinde en iyi canlandırdığı karakter alemin kıralı adlı komedideki oynak kobra jülide mermercin 'dir. :))) selin rolünü izliyorum , ara ara nasıl başımı ağrıtıyor, nasıl gıcık kapıyorum ondan. ama iyi kızdı selin yine de :)

ama yeteneğine rağmen tek başrolü bez bebek 'teki nana rolü oldu. son senelerde sunuculuk yaptı. ev gezdiği ev kuşuve çocuk programı çocuktan al haberi diye bir program. ama ev kuşu'nda ara ara bana itici geldiği olmuştur. ara ara jülide'yi izler gibi hissetmiştim. bu sezonda ise güldür güldür'e girmiş.

haa bir de bir zamanlar avrupa yakası'nın popülaritesinden dolayı bellona reklamlarında oynamıştı sanırım. çok küçüktüm tam hatırlamıyorum:)))
hesabın var mı? giriş yap