• mac fit armada şubesinde pt olduğu dönemde tanıştığımız kıymetli arkadaşım. geçen sene de kim milyoner olmak ister yarışmasına katılmıştı. belli ki ekranları sevmiş.
  • yastık yok mu minder yok mu çay yok mu diye ağlayan bir gönüllü olarak tarihe adını yazdırmıştır.
  • bu alana espri alınır.
  • televizyon tarihinde bu kadar içli bir şekilde dert yanan başka bir insan olmamıştır heralde.
  • sempatiklikten ölecek güzellik. yok mu şöyle bi hatun köpeği olalım?

edit: ulan acun yavşağı! şu yarışma bittikten sonra günün 12 saati bana bu hatunu izletmezsen senin de amk! tv8 reklamlarında bile görmek istiyorum.

2022 edit: ilk survivor'ında girdiğim entry'yi, beğeni alınca fark ettim. kendimden utandım. 2022 survivor yaşantısıyla resmen iğrendim kendisinden. bu kadar yalakalık, samimiyetsizlik, böylesine bir değişim…

kendisinden çok daha iğrenç isimler var yarışmada. ama onlar birilerine yaranmak için yapmıyor bunu. karakterleri o. seversin sevmezsin. ama evrim bu omurgasızlığın seni hepsinden daha aşağılarda bir yere koyuyor.
  • antipatik. kulis. ayak oyunları. sportif başarı yok. car car car çene.
  • takımını motive etmek için elinden geleni yapan, ancak sürekli diğer yarışmacılar tarafından azarlanan survivor yarışmacısı. belliki evrim'i sıradaki eleme adayı yapacaklar fakat bu zamana kadar sms atmayan ben, sırf bu kıza yapılanlar yüzünden sms atacağım. sms sıralamasında ilk ikide olduğu görülünce bakalım sürekli azarlayan, potaya koymak için can atan yarışmacılar nasıl mevlanadan daha hızlı dönecek keyifle izleyeceğim.
  • tam olarak şudur bknz
hesabın var mı? giriş yap