• kuran kurslarında izdihama yol açan haber.

alınan bilgilere göre türban ve tespih satışlarında önceki seneye göre %666 oranında artış gerçekleşmiştir. mini etekçiler iflasın eşiğinde.. mini eteklerden türban yapmanın yollarını arayan tekstil dünyası "allah izin verirse neden olmasın?" diyor...
  • - abi ne diyosun haberler hakkında?
    - sakalları kesmiyorum. 1 ay çıkmayıp sakal uzatıcam. yengen de evdeki siyah perdelerden çarşaf yaptı öyle çıktı sokağa.
    - en iyisi abi. kim bilebilirdi ki bunun olacağını?
    - hepsi bu darwin ibnesinin başının altından çıktı. bok mu vardı karıştırdı ortalığı. kabak bize patladı.
  • (bkz: allah allah)*
  • ciddi ciddi benzer bir haber yapılmıştı vaktiyle: (bkz: kusura bakmayın tanrı varmış)
  • deniz seki nin tanrıya inanmayanları esefle kınıyorum açıklamasının ardından paniğe kapılan ateistler ne yapacaklarını şaşırmış durumda.türk sanat dünyasının muhteşem insanının sözlerine aşırı önem veren ateistler, bu demecin dolaylı da olsa evrim teorisinin çürümesine sebep verdiğini öne sürdüler.türkiye'nin dört bir yanındaki ateistler deniz seki görünümlü şişme bebekleri yakarak olayı protesto etme yoluna gitti.bu arada yakılan şişme bebeklerin plastik maddesinde "hacı mehmet plastik" etiketinin bulunması dikkat çekti.
  • - abi naber?
    - hiç nolsun? oturuyorum.
    - abi panikteymişsiniz, ben dediydim vaktiyle size.
    - ne paniği lan? ne dedin?
    - evrim teorisi çökmüş, ateistler panikteymiş.
    - ee? nolmuş yani? bilimde teori çöker, teori gelir. hem ateistlerden bana ne?
    - ne demek bana ne? sen ateist değil misin?
    - ulan ne ateisti? müslümanım ben!
    - e abi evrim teorisine inanıyordun.
    - ee? bunun müslümanlıkla ne alakası var?
    - evrim teorisine ateistler inanır.
    - ya bi siktir git çay koy. mümkünse bir daha da arama. sonra senin gibilerin panikte olduğuna dair haberler çıkacak.
  • - yer darvin sevenler dernegi

- tamam arkadaslar panige gerek yok tum hazırlıkları yaptık,belkide hepimiz bir sezercik kucuk mumin olabiliriz kolay namaz hocası cdlerinizi almayı unutmayın

-arkadaslar acele etmeyin herkeze yetecek kadar din var,arkadasım bak goruyorum uctur herkez budistligi seciyor bakin islamiyet var orda,hristiyanlık var dikkatli okuyun ama sonradan vay efendim bu din cok zormus haccı varmıs,fitresi varmıs ana baba kutsal ruh nedir seklinde gelmeyin bana herkez onsozlerini iyi okusun hadi bakim
  • bildigimiz evrim teorisi -yani darwin'inki- elbette ki bir gun curutulecektir.. ancak cok daha guclu yeni bir evrim teorisiyle.. hatta teorisi degil kanunuyla.. iste o zaman panik yapacak olan evrim teorisini destekleyen ateistler mi olacak yoksa adem ve kaburgasi masalini yuzyillardir anlatanlar mi olacak hep beraber gorecegiz..
hesabın var mı? giriş yap