şükela:  tümü | bugün
  • artık nasıl bi kök varsa. yüzyıllardır bu kıllar binbir acıyla yolunuyor mu, yolunuyor. istenmeyen tüy deniyor mu, deniyor. neden bu genler değişmiyor neden? bu evrim hep hayvanlara çalışıyor. fevkalade bir çifte standart var.

hayır beni ilgilendiren bi konu değil. benim pomçikimde ayva tüyü diye tabir edilen şeylerden bile yok. ben sizin için diyorum.
  • yolmanız genetiği değiştirmediği için yüzlerce yıl yolsanız bile çıkmaya devam edecektir.

bu durumdan kurtulmanın yolu erkek bireylerin gerçekten kılsız dişi bireyleri seçmesidir. ne yazık ki neredeyse her kadın kıllarını aldığı için böyle bir eğilim oluşması çok zor.

geleceği bekleyin, işinizi halledecek ilaçları ya da genetik mühendisliğinde ki gelişmeleri bekleyin. o zamana kadar yolun, yoldurun.
  • sadece vücutlarındaki kıl oranına bakarak iki maymunu veya kediyi veya köpeği erkek-kadın diye ayıramazsın,
    ama önüme farklı iki cinsiyetten insanın kol, bacak, suratlarını falan koy erkeğe mi kadına mı ait %99 ihtimalle ayırt edebilirim.

e bu ne peki doktor?