şükela:  tümü | bugün
  • markafoni'nin kurucusu sina afra'nın yeni girişimi. gayrimenkul sektörünün kazandığı ivme onunda ilgisini çekmiş ki "ev satma deneyimini tümüyle değiştiriyoruz" sloganıyla yola çıkıyor.

deneyim pazarlamasını dikkat çekerek, artık tüketicilerin bir ürün veya hizmetten daha fazlasını talep ettiğini ve tüketicilerin artık deneyimler yaşayarak tatmin olacağını bilen bir öngörüyle slogan stratejini hazırladığını öngörüyorum.

internet sayfasına şuradan ulaşabiliyoruz: (bkz: http://evtiko.com/)
  • anladığım kadarıyla gayrimenkul faktoringi diyebileceğimiz bir iş yapan girişim.
  • evimizi satmak istediğimiz fiyatta indirim yapmamız halinde daha hızlı satabileceğimizi bize öğreten dahilerce kurulmuş girişim.
  • bu sahibindende 1200 liraya satılan apple watch'a 900 veriyorsan para hazır diyen benim gibilerin. ev için ve sistemli olan versiyonu.

ama ben çok beğendim çünkü 300 bin liralık 2 sene satamadığınız bir pasif olarak kalan bir evdense.
    250 bin liralık bir aktife çevirdikten sonra yıllık %20 kazançla ilk sene 300.000 ikinci sene 360.000 tl kazanç ile.

nihayetinde 60 bin kar etmenize vesile olabilir.
  • emlakçıların yıllardır yaptığı al-satçılığın dijitalleşmiş hali, sonuç olarak yine sahibinden'desin.